HOME · PRE RELASES · LIVE SETS · GALLERY · SEARCH · KONTAKT
Reklamy
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
15.05.2015 MARCO REM...
06-06-2014 BRIAN SAN...
09-05-2014 FERNANDA ...
24-05-2014 ELECTRONM...
22-03-2014 ETO & GAB...
Najciekawsze Tematy
Pokaż swój pulpit [11]
Oficjalne radio b... [6]
aaa [5]
Mikser dla DJ-a [4]
Techno bzdury [4]
Niklas Venn
Niklas Venn - urodzony w 86-tym w Oławie. Od dziecka interesujący się muzyka, wiele lat ściśle związany z muzyką klubową. Bodźcem, który pchnął go w kierunku muzyki elektronicznej był Kai Tracid. Zamiłowanie do kwaśnych brzmień Rolanda TB-303 i trance'owych klimatów, jakimi raczył go Kai Tracid, zaowocowały jeszcze większym zainteresowaniem tym gatunkiem. Począwszy od uplifting'u przez progressive, deep, goa, psy a skończywszy na tech i hard trance'ie. Muzyka jest niezbędnym składnikiem jego codzienności. Od czerwca 2004 mocno związany z wortalem muzyki klubowej ftb.pl (Kraneeec).Od kilku lat zajmuje się dj'ką i produkcją. Jego sety to inspirowana chwilą i nastrojem mieszanka mocno energetycznych brzmień tech-house, techno, tech-trance i hard-trance. W jego case'ie znaleźć można również sporo oldschool'owych kawałków. Są tam numery miedzy innymi takich wykonawców jak: Kai Tracid, Hennes & Cold czy Derb.
Jest jednym z pomysłodawców i współorganizatorem cyklu imprez Meeting & Melange ftb.pl Members Party oraz Meeting & Melange Forest Edition (Open Air). 10 stycznia 2011 roku Niklas Venn zasilił skład agencji muzycznej Soundtrade - organizatora jednego z największych eventów w Polsce - Electrocity w byłym klasztorze Cystersów w Lubiążu.

Autor Podcasta: Tectonic Movements, w którym prezentuje zarówno starsze jak i całkiem nowe, jeszcze nie wydane kawałki z wielu odmian techno.

Dotychczas Niklasa Venn'a można było usłyszeć między innymi na Electrocity V, Electrocity VI, Electrocity VII (klasztor cystersów - Lubiąż), Audiolake Festival (zalew Radków) ,Meeting & Melange ftb.pl Members Party 2008/2009/2010/2011 (Skorzęcin) ,Meeting & Melange Forest Edition 2009/2010 (Miłocice - Open Air), Dance4Us (Miastko), Dreams Night (Żmigród - WOŚP 2010/2011), Associations 2 (Żmigród) oraz w klubach: Ekwador (Manieczki), Pomarańcza (Izdebnik), Relax (Leszno), Protector (Ostrów Wielkopolski), 139 (Śmigno),RedHouse (Mikulovice - (Czechy)), Strefa Bravo (Kłodzko), Best (Skorzęcin), Jamajka (Komprachcice) itp...

Miał przyjemność grać na imprezach m.in z:

- Sander van Doorn
- ATB
- Gareth Emery
- Richard Durand
- Eddie Halliwell
- Judge Jules
- Marco V
- Rank 1
- Lisa Lashes
- Claudia Cazacu
- Jordan Suckley
- Dash Berlin
- Dave Schiemann
- Myon & Shane 54
- Josh Gallahan
- Paul Vinitsky
- Adam Nickey
- Carlo Calabro

SETY:BOOKING:
niklasvenn@ftb.pl
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Underground Polish DJs Book
Angelo Mike
Basteq
Bednarz
BoxSter
CMK
Cream
Dariush Crusher
Dark@System
Djemba
Edwin
Filoov
Hellboy
Lukash Andego
Lopez
Marlon G
Music Slave
Nexy
Niklas Venn
Pawlak
Rascal
Siasia
Szkatulski & Kosmalski
Timo Glock
Tralien
Trish D.