Silesia in Love - Duży Krąg Taneczny - Chorzów, Park Śląski 05.07.2014
Dodane przez hardyjack dnia 30-06-2014
W 2013 roku narodziła się nowa koncepcja. Po raz pierwszy zorganizowano imprezę z ponad 20 scenami. 4 tysiące fanów oraz 150-ciu dj-ów znalazło własną przestrzeń do wspólnej zabawy i stworzyło w chorzowskim Parku Śląskim prawdziwy festiwal muzyki elektronicznej. Wielką imprezę, święto miłości i tolerancji. Nadszedł czas na kolejną rundę, na którą koniecznie zabierzcie swoich przyjaciół aby lipcowym słońcu cieszyć się dźwiękiem, aby na parkowych łąkach zrelaksować się z ludźmi o podobnych poglądach...
Rozszerzona zawartość newsa
Polska tańczy i kocha!

W 2013 roku narodziła się nowa koncepcja. Po raz pierwszy zorganizowano imprezę z ponad 20 scenami. 4 tysiące fanów oraz 150-ciu dj-ów znalazło własną przestrzeń do wspólnej zabawy i stworzyło w chorzowskim Parku Śląskim prawdziwy festiwal muzyki elektronicznej. Wielką imprezę, święto miłości i tolerancji. Nadszedł czas na kolejną rundę, na którą koniecznie zabierzcie swoich przyjaciół aby lipcowym słońcu cieszyć się dźwiękiem, aby na parkowych łąkach zrelaksować się z ludźmi o podobnych poglądach.

W otoczeniu scen naszych Partnerów, organizatorów, najlepszych wydawnictw na których zaprezentują swoją muzyczną pasję prosto z duszy i z serca. Dj zmiksuje Techno, House, Trance i Hardcore z ciepłym letnim powietrzem. Ta właśnie mieszanka wolności i rave sprawia, że SILESIA in LOVE jest wyjątkowa a my jesteśmy wielką rodziną świętującą miłość do muzyki elektronicznej. Roztańczeni, uśmiechnięci i szczęśliwi!


Jednak wielkie świętowanie nie ograniczy się tylko do całego popołudnia gdyż dla wszystkich spragnionych jeszcze większych emocji, atrakcje zapewnią liczne After Party’s w okolicznych klubach.

Muzyczna rodzina zaczyna tańczyć - bądź tam razem z nami!

Na największym festiwalu w Polsce SILESIA in LOVE!