.

« Strona Główna / Hobby, Rozrywka / Fotografia


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Tall Ships Races Gdynia 2009

W żeglarskiej stolicy Polski - Gdyni, zlot największych żaglowców świata The Tall Ships Races odbędzie się już po raz czwarty. Poprzednie zloty TSR miały miejsce w 1974, 1992 i 2003 r., gromadząc miliony odwiedzających. The Tall Ships Races (wcześniej znany jako Cutty Sark) jako zlot i wyścig żaglowców, są elitarnym spotkaniem dla wielu różnorodnych jednostek żaglowych, od nowoczesnych, regatowych jachtów typu maxi, do największych pływających dzisiaj żaglowców szkolnych. Warto wpisać sobie do kalendarza daty 2-5 lipca 2009 aby zarezerwować sobie czas na tą wspaniałą imprezę. Zapraszamy już dziś. A hoj!
Page Rank: 0 Ocena:

Tall Ships Races Gdynia 2009

www: http://www.tallshipsraces.net/

:: Tall Ships Races Gdynia 2009 | link nie działa/spam?

» Nowoczesny design i kompaktowe wymi

Zdecydowały się urodzić dziecko (pierwsze lub kolejne) albo kilkoro dzieci - jak wiele kobiet. Tyle że w ich przypadku oznaczało to poważne zagrożenie zdrowia, a nawet życia. Podejmowały jednak dramatyczne decyzje, czasem dlatego, że bardzo chciały być matkami, czasem - pragnąc za wszelką ceną obronić poczęte w nich istnienie. Fotografka Marta Dzbeńska-Karpińska dotarła do nich, sfotografowała je i opisała ich historie. Joanna Joanna od dziewiątego roku życia cierpi na cukrzycę insulinozależną. Mając 25 lat, zachorowała także na autoimmunologiczne zapalen generanei byłą to bardzo testowa spr
Page Rank: -1 Ocena:

Nowoczesny design i kompaktowe wymi

www: http://napad.pl/

:: Nowoczesny design i kompaktowe wymi | link nie działa/spam?

» Jedyne takie ceny na dyskonti.pl

Dyskonti.pl jest internetowym portalem wyprzedaży . Formuła oraz użyte w portalu moduły powodują , że dyskonti.pl jest nowością na rynku handlu internetowego . Platforma zapewnia Sprzedawcom miejsce i skuteczne sposoby do odbycia wyprzedaży . Dzięki dobrym i atrakcyjnym ofertom oraz tworzeniu okazji, platforma ściąga uwagę kupujących - konkretnych klientów i zwiększa możliwości sprzedaży . Wyróżnikiem dyskonti.pl jest prawdziwa wyprzedaż połączona z sprawdzonym mechanizmem spadajacej ceny.
Page Rank: -1 Ocena:

Jedyne takie ceny na dyskonti.pl

www: http://dyskonti.pl/

:: Jedyne takie ceny na dyskonti.pl | link nie działa/spam?

» Zdjęcia do dowodu Kraków

Profesjonalne studio fotografii Fotopress55 zajmuje się usługami fotograficznymi już od ponad 5 lat. Oferta firmy opiera się na fotografiach do dokumentów, ale w jej skład wchodzą także inne usługi jak wykonywanie zdjęć ślubnych, obróbka zdjęć cyfrowych (także przez autorski system on-line) oraz wywoływanie zdjęć na zlecenie klienta. Zdjęcia do dokumentów wykonywane są w Krakowie, gdzie mieści się siedziba firmy. Oferta biura fotograficznego skierowana jest również do rodziców dzieci i niemowląt. Młody zespół szybko nawiąże kontakt z maluchem i bez przeszkód zrealizuje wykonanie zdjęcia. Do nietypowych usług należy również dołączyć fotografie biometryczne lub w niestandardowych wymiarach - są one wykonywane niemal codziennie. Jeśli potrzebujesz zdjęcia do dowodu, a Kraków to twoje miejsce zamieszkania - to serdecznie zapraszamy!
Page Rank: -1 Ocena:

Zdjęcia do dowodu Kraków

www: http://www.fotopress55.pl/

:: Zdjęcia do dowodu Kraków | link nie działa/spam?

» Fotograf Zielona Góra, Żary - fotografia ślubna

Moja firma oferuje teraz następujące usługi fotograficzne: zdjęcia produktowe, zdjęcia aranżowane, zdjęcia potraw, zdjęcia w firmach, hale produkcyjne, wnętrza, zdjęcia panoramiczne, zdjęcia sferyczne 360°, zdjęcia portretowe pracowników. A zarówno zdjęcia reportażowe i okolicznościowe takie jak fotografia ślubna, portret rodzinny, zdjęcia w trakcie uroczystości kościelnych, zdjęcia z uroczystości firmowych, akcji promocyjnych, wyjazdów integracyjnych itp. W Zielonej Górze fotografuję od ponad 30 lat.
Page Rank: -1 Ocena:

Fotograf Zielona Góra, Żary - fotografia ślubna

www: http://fotokrzyzanowski.pl/

:: Fotograf Zielona Góra, Żary - fotografia ślubna | link nie działa/spam?

» Studio Vintage - studio fotograficzne w Krakowie

Studio Vintage to profesjonalne studio fotograficzne w Krakowie. Powstało z pasji i zaangażowania w fotografię, jak również grafikę, sztukę i dobry design. Wszystko to w wyjątkowym wnętrzu urządzonym w lekko industrialnym i minimalistycznym klimacie połączonym ze stylem lat 60-tych i 70-tych. Studio Vintage w skrócie: CYKLORAMA, SPRZĘT PROFOTO, KLIMATYZACJA, WŁASNE MIEJSCE PARKINGOWE, WI-FI, ANTRESOLA, WYNAJEM PRZESTRZENI, ZDJĘCIA, FILMY, EVENTY, ZAWSZE KAWA I HERBATA, MIŁA ATMOSFERA :) Oferujemy studio fotograficzne do wynajęcia – wysoki standard, profesjonalne wyposażenie i duża cyklorama pozwalają na realizację dowolnych projektów. Dysponujemy światłem zastanym, na jednej z długości ściany znajdują się okna. Wyjątkowego klimatu całemu miejscu nadaje antresola urządzona w stylu vintage. Studio Vintage to także idealne miejsce do niewielkich produkcji filmowych!
Page Rank: -1 Ocena:

Studio Vintage - studio fotograficzne w Krakowie

www: http://www.studiovintage.pl/

:: Studio Vintage - studio fotograficzne w Krakowie | link nie działa/spam?

» Fotograf ślubny Jawor, Legnica

Fotografia ślubna z pasją - dla tych, którzy widzą różnicę! Zapraszam serdecznie na moją stronę, gdzie zobaczycie moje portfolio i ofertę. Fotograf ślubny Jawor i okolice, Legnica, Świebodzice, Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Strzegom, Lubin. Z przyjemnością zatrzymamy w kadrach Wasze wspomnienia, począwszy od przygotowań, poprzez uroczystość zaślubin, po przyjęcie weselne oraz sesję w plenerze.
Page Rank: -1 Ocena:

Fotograf ślubny Jawor, Legnica

www: http://www.exfoto.pl/

:: Fotograf ślubny Jawor, Legnica | link nie działa/spam?

» Fotografia Ślubna - Bartosz Orłowski Fotografia

Szukacie fotografa ślubnego, zapraszam więc na spotkanie, gdzie dokładniej opowiem, jak wygląda współpraca ze mną. Jeśli mógłbym jednym zdaniem opowiedzieć o moim stylu pracy, jest to mieszanka reportażu z fotografią klasyczną, gdzie pomagam w najlepszym ustawieniu się, zarówno pojedynczych osób, par jak i całych grup oraz aranżuję niektóre sytuacje. Do każdego ślubu podchodzę indywidualnie, jednocześnie staram się odejść jak najbardziej od banału, a na zdjęciach pokazać … WAS. Podczas sesji pomagam w kwestiach takich, jak ustawienie się przed aparatem, strój (sesje zaręczynowe i portrety) oraz innych detali, jedynie czego nie zamierzam ustawiać, to Wasze emocje. Jedyne czego nie jestem w stanie ustawić, to Wasze emocje i tego ostatecznie szukam. baartosz.o@gmail.com 510 509 452 lub osobistego spotkanie w Koszalinie Zapraszam również do : Galerii: http://bartoszorlowski.pl/portfolio/ Facebooka: https://www.facebook.com/bartoszorlowskifotograf
Page Rank: -1 Ocena:

Fotografia Ślubna - Bartosz Orłowski Fotografia

www: http://bartoszorlowski.pl/

:: Fotografia Ślubna - Bartosz Orłowski Fotografia | link nie działa/spam?

» Fotobudka na wesele - wynajem fotobudki na event od Foto-kabina.pl

Fotobudka to urządzenie które wykonuje serie fotek, z dowolnym układem zdjęć na papierze. Jest to przede wszystkim w połączeniu z gadżetami dawka niesamowitej zabawy i śmiechu. Każde wspomnienie zostanie uchwycone przez budkę fotograficzną! Design fotobudki jest zaprojektowany w bardzo szykowny sposób. Każdy z uczestników będzie zachwycony możliwościami fotobudki jak i jej wyglądem. Budka fotograficzna drukuje dowolnie spersonalizowane zdjęcia, wedle życzenia klienta. Ilość zdjęć podczas imprezy jest nielimitowana. Wydruk może odbywać się w formacie 10x15cm, oraz 2x 5x15cm. Stała pomoc w naszym wykonaniu jako animatorów zachęci wszystkich gości do brania czynnego udziału w sesji zdjęciowej wykonanej przez fotobudkę! Sama obsługa budki fotograficznej to jedynie dotknięcie ekranu dotykowego. Wystarczy poczekać parę sekund na zrobienie pierwszego zdjęcia, a wydruk fotek trwa zaledwie 15sekund!
Page Rank: -1 Ocena:

Fotobudka na wesele - wynajem fotobudki na event od Foto-kabina.pl

www: http://foto-kabina.pl/

:: Fotobudka na wesele - wynajem fotobudki na event od Foto-kabina.pl | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9097 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |