.

« Strona Główna / Hobby, Rozrywka / Organizacja imprez


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Organizacja imprez

Organizujemy imprezy plenerowe , biznesowe ,integracyjne. Organizujemy pikniki firmowe, rodzinne i festyny. Organizujemy pokazy i turnieje. Oferujemy atrakcje na imprezy. Wynajmujemy urządzenia na imprezy , pikniki i festyny. Dysponujemy także lokalem do zorganizowania imprezy plenerowej. Stawiamy na profesjonalną obsługę imprez , a nasi pracownicy zbierają wzorowe oceny od naszych klientów. http://www.organizacja-imprez.eu
Page Rank: 2 Ocena:

Organizacja imprez

www: http://www.organizacja-imprez.eu/

:: Organizacja imprez | link nie działa/spam?

» Zabawy taneczne

Zabawy taneczne Boogie Band - zespół muzyczny na wesele, bankiet, imprezy, zabawy taneczne. Zespół na wesele - specjalny repertuar, stylowa mieszanka boogie, disco i rock and roll. Profesjonalny zespół na wesele Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź. Granie na imprezach, oprawa muzyczna imprez okolicznościowych, bankietów.
Page Rank: 3 Ocena:

Zabawy taneczne

www: http://www.boogieband.pl/

:: Zabawy taneczne | link nie działa/spam?

» Platinum Events - motoryzacyjne imprezy integracyjne

Platinum Events organizuje ekstremalne imprezy integracyjne dla firm i osób prywatnych. Wyróżnikiem oferty jest specjalizacja w sportach samochodowych. Imprezy rajdowe, wyścigowe oraz terenowe są organizowane z udziałem doświadczonych i utytułowanych kierowców rajdowych, co gwarantuje ekstremalne wrażenia i niesamowitą zabawę. Firma organizuje również wszelkie innego rodzaju eventy marketingowe, dzięki którym każda promująca się firma z pewnością zostanie zauważona i zapamiętana przez widzów.
Page Rank: 1 Ocena:

Platinum Events - motoryzacyjne imprezy integracyjne

www: http://www.platinum-events.pl/

:: Platinum Events - motoryzacyjne imprezy integracyjne | link nie działa/spam?

» Organizacja imprez dla dzieci i firm

Organizacja imprez i eventów Kraków. Jeżeli chcą Państwo wypromować wydarzenie, firmę, markę Premium, stworzyć ciekawy event dla pracowników, ożywić uroczystość ślubną, zorganizować bal dla dzieci- zapraszamy do współpracy! Teatr Inna Bajka to grupa do której należą aktorzy, lalkarze, szczudlarze, mimowie, konferansjerzy, ogniarze, tancerze, kuglarze. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu happeningów promujących uroczystości, otwarcia, nowe produkty. Nasi aktorzy profesjonalnie zabawią gości na imprezie integracyjnej (stworzymy scenariusz na wskazany przez Państwa temat) ,szczudlarze z wysokości rozdadzą materiały reklamowe, mimowie wprowadzą magię teatru w przestrzeń miejską, ożywią i wzruszą klientów klubów, gości weselnych. Dla dzieciaków mamy wiele propozycji warsztatów (szczudlarskich, rozwijających wyobraźnie warsztatów z animacji przedmiotów ), zabaw integrac
Page Rank: -1 Ocena:

Organizacja imprez dla dzieci i firm

www: http://teatrinnabajka.pl/

:: Organizacja imprez dla dzieci i firm | link nie działa/spam?

» Imprezy tematyczne

Niezależnie od tego, czy mamy na uwadze organizacja imprez okolicznościowych, czy doskonałe imprezy firmowe Poznań to idealne miejsce, żeby uzyskać wysokiej jakości usługi w tej kwestii. Jeżeli chodzi o imprezy integracyjne Katowice również mają się z czego szczycić, a wszystko to dzięki przedstawianej firmy, która proponuje imprezy tematyczne dla wszystkich. Niniejsza firma poleca także szkolenia team building, szkolenia motywacyjne oraz wiele innych.
Page Rank: -1 Ocena:

Imprezy tematyczne

www: http://www.fswo.pl/

:: Imprezy tematyczne | link nie działa/spam?

» Galeria Sulmin - sale weselne pomorskie

Galeria Sulmin wesela odwiedź nas, sprawdź to jedyne miejsce gdzie tereźniejszość przeplata się z tym co było. Galeria Sulmin to idelane sala na trafione uroczystość ślubna. w Polsce gros znajomych do tej pory zawierazwiązek małżeński. Ale żeby przyjęcia organizować w kościele? Galeria Sulmin to tego rodzaju oryginał. Twoi kuzyni z uroczystości w Kościele udadzą się bezpośrednio na... obiad w Domu Bożym? Oryginalnie pomysłowo? No oczywiście! Wykona wrażenie na rodzinie. Impreza w takim budynku będzie na długo w pamięć zaproszonych znajmoych. A Ty uzyskasz ocenę doskonałego twórcy. Zabawa godna trudu. zorganizuj w ten sposób a nie pożałujesz.
Page Rank: -1 Ocena:

Galeria Sulmin - sale weselne pomorskie

www: http://www.galeriasulmin.pl/

:: Galeria Sulmin - sale weselne pomorskie | link nie działa/spam?

» Rowerowa akademia nauką przez zabawę

Największe rowerowe miasteczko w Polsce. Dajemy możliwość postawienia wielu konfiguracji miasteczka. Dzieci mają możliwość poznania podstawowych przepisów drogowych. Nauka dziecka w akademii rowerowej świetnie wpływa na jego bezpieczny powrót do domu. Zajęcia organizowane pod opieką wykwalifikowanych instruktorów i Policji przekładają się na podwyższenie bezpieczeństwa na drogach. Najlepsza atrakcja, która łączy zabawę z nauką. Starajmy się uczyć dzieci bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym od najmłodszych lat.
Page Rank: -1 Ocena:

Rowerowa akademia nauką przez zabawę

www: http://www.miasteczkorowerowe.pl/

:: Rowerowa akademia nauką przez zabawę | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9138 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |