.

« Strona Główna / Firmy wg Branż / Gastronomia


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Wyposażenie hotelu

www.horeca.plPortal Horeca.pl to portal podejmujący tematy gastronomia i hotelarstwo, będący centrum informacyjnym i opiniotwórczym tej branzy. Informacje z branży, wystawy. Wortal branży hotelarskiej i restauratorskiej Horeca.pl. Najświerzsze wiadomości z branży. Dane firm oferujących wyposażenie hotelu i gastronomii. Informacje o restauratorach i hotelarzach. Szkolenia dla hotelarstwa i gastronomii.
Page Rank: 4 Ocena:

Wyposażenie hotelu

www: http://www.horeca.pl/

:: Wyposażenie hotelu | link nie działa/spam?

» Caffe Vergnano. Kawa espresso, horeca, kawy gastronomiczne.

Cafe Vergnano to synonim znakomitej, aromatycznej kawy połączony z wieloletnią tradycją. Kawa gastronomiczna Horeca, kawa espresso, kawa vergnano - to wszystko znajdziesz u nas. Sprzedażą i przyrządzaniem kawy zajmujemy się od 1882 roku. Jeszcze u nas nie byłeś? Najwyższa pora. Zapraszamy na znakomitą i aromatyczną kawę.
Page Rank: 3 Ocena:

Caffe Vergnano. Kawa espresso, horeca, kawy gastronomiczne.

www: http://www.caffevergnano.pl/

:: Caffe Vergnano. Kawa espresso, horeca, kawy gastronomiczne. | link nie działa/spam?

» Ekspresy do kawy, akcesoria do kawy, ekspresy jura

Właściwa mieszanka kawy to podstawa dobrej kawy. Każdy kto lubi kawę na pewno doceni doskonale dobrane rodzaje i odpowiednio przyrządzoną kawę. W przyrządzeniu dobrej kawy pomogą nam akcesoria do kawy. Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania się z aktualną ofertą ekspresów do kawy firm Elektra, Saeco, Jura. Posiadamy ekspresy domowe, gastronomiczne oraz biurowe. Oferujemy także szeroką gamę sprzedaży różnego rodzaju kawy.
Page Rank: 3 Ocena:

Ekspresy do kawy, akcesoria do kawy, ekspresy jura

www: http://www.espresso.pl/

:: Ekspresy do kawy, akcesoria do kawy, ekspresy jura | link nie działa/spam?

» Axiomtek Polska Sp. z o.o. | Komputery, monitory i obudowy przemyslow

Nasza firma oferuje komputery jednopłytkowe będące idealnym narzędziem w przemyśle. Zostały stworzone z myślą o aplikacjach wymagających zastosowania komputerów o niewielkich rozmiarach. Szeroki wybór pozwala dopasować komputery do indywidualnych potrzeb.Nasza firma oferuje monitory przemysłowe, które zostały stworzone z myślą o ostrych warunkach przemysłowych, posiadają lekką aluminiowa obudowę oraz różne możliwości montażu i wysoką odporność na pyły i wodę.
Page Rank: 4 Ocena:

Axiomtek Polska Sp. z o.o. | Komputery, monitory i obudowy przemyslow

www: http://www.axiomtek.pl/

:: Axiomtek Polska Sp. z o.o. | Komputery, monitory i obudowy przemyslow | link nie działa/spam?

» Interaktywne systemy informacyjne i komunikacyjne.

Firma Active Space oferuje nowoczesne rozwiązania multimedialne - interaktywne punkty informacyjne, monitory i folie dotykowe oraz szeroki zakres usług związanych z przystosowaniem produktów do indywidualnych potrzeb klientów. Gwarantowany pełen profesjonalizm. Zapraszamy!
Page Rank: 1 Ocena:

Interaktywne systemy informacyjne i komunikacyjne.

www: http://www.activespace.pl/

:: Interaktywne systemy informacyjne i komunikacyjne. | link nie działa/spam?

» Restauracja, catering, organizacja imprez Kraków.

Masz dylemat w której krakowskiej restauracji zorganizować imprezę? Idealnym miejscem jest restauracja Cherubino oferująca kuchnię polską i włoską. Ponadto posiada kącik pełen kredek, kolorowanek i książeczek z bajkami dla dzieci, w którym znudzone siedzeniem przy stole maluchy mogą miło spędzić czas. Zapraszamy!
Page Rank: 4 Ocena:

Restauracja, catering, organizacja imprez Kraków.

www: http://www.cherubino.pl/

:: Restauracja, catering, organizacja imprez Kraków. | link nie działa/spam?

» Bankiety, imprezy okolicznościowe Kraków

Klub Le Scandale łączy najnowsze trendy z klasyką, styl ze współczesnością. Dzięki temu jest w stanie sprostać nawet najbardziej wysublimowanym gustom, a każdy gość znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Spokojny lunch z lampką wina zaproponowaną przez mistrza sommelier, aromatyczną kawę, fantastyczną Margaritę i Mojito, wszystko to i wiele wiecej w Le Scandale.
Page Rank: 3 Ocena:

Bankiety, imprezy okolicznościowe Kraków

www: http://www.lescandale.pl/

:: Bankiety, imprezy okolicznościowe Kraków | link nie działa/spam?

» Kabaty

yamasushi Restauracja Yama Sushi Warszawa - kuchnia japońska w Warszawie, woj. mazowieckie. Świeże sushi na miejscu i z dostawą do domu - Ursynów, Kabaty, Natolin, Moczydło, Piaseczno i Konstancin-jeziorna. Zapraszamy Państwa - sushi catering, pokazy, dostawa do domu na imprezy, bankiet oraz dostawy na lunch.
Page Rank: -1 Ocena:

Kabaty

www: http://www.yamasushi.pl/

:: Kabaty | link nie działa/spam?

» gastronomia

Firma Daw-Rek rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku i do chwili obecnej głównym profilem jest produkcją wszelkiego rodzaju worków i reklamówek z folii LDPE, HDPE oraz folii stretch. W 2010 roku profil działalności został poszerzony o dział hurtowni opakowań jednorazowych dla gastronomii, cukierni, handlu i przemysłu. Systematycznie poszerzamy ofertę towarową i dostosowujemy ją do zmieniających się potrzeb rynku. Dysponujemy własnym transportem, co znacząco poprawia elastyczność dostaw. Nasze wyroby docierają do wielu odbiorców z całej polski.
Page Rank: -1 Ocena:

gastronomia

www: http://www.dawrek.pl/

:: gastronomia | link nie działa/spam?

» Wyposażenie Gastronomii

Zapraszamy na promocję noży ceramicznych w firmie Multi Gastro, która zajmuje się wyposażeniem gastronomi, to znaczy urządzamy wszystkie restauracje. Noże ceramiczne to zaawansowana technologia stworzona po to, aby praca w kuchni była łatwiejsza, a jej efekty zdrowsze. Ostrza noży są 10-cio krotne twardsze niż stal i nigdy nie wymagają ostrzenia! Noże bez problemu kroją najdelikatniejsze warzywa i owoce, poradzą sobie także z ciepłym pieczywem. Ponadto, ostrza noży ceramicznych, w przeciwieństwie do tradycyjnej stali nie wchodzą w reakcję z substancjami i witaminami zawartymi w owocach i warzywach, zachowują ich wartości odżywcze i smakowe. Poza tym, lekka waga i wygodna rękojeść noży niewątpliwie odciąży dłoń podczas pracy w kuchni. Zapewniamy dodatkowo serwis gwarancyjny jak i po gwarancyjny wszystkich urządzeń które posiadamy w swojej ofercie. Odwiedź nas w sklepie internetowym ewentualnie skontaktuj się z nami telefonicznie. Pomożemy w doborze urządzenia do Twojej działalności.
Page Rank: -1 Ocena:

Wyposażenie Gastronomii

www: http://sklep.multigastro.pl/

:: Wyposażenie Gastronomii | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

rss feed
:)


Wpisów: 9138 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |