.

« Strona Główna / Edukacja, Nauka / Języki Obce


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Kurs japońskiego

Wyraz Benkyo znaczy w języku japońskim "studiowanie". Istnieje powszechne zdanie, że język japoński jest niesamowicie ciężki, a podjęcie się jego nauki to ogromne wyzwanie. Nic bardziej błędnego! Japońska gramatyka jest bardzo łatwa i właściwie nie można porównywać jej z tak skomplikowaną gramatyką języka polskiego. Z kolei nauka "krzaków" czyli znaczków kanji (czyt. kandzi) może być doskonałą zabawą!Jak w przypadku któregokolwiek innego języka, nauka japońskiego wymaga wytrwałości i samozaparcia. Bez tego ciężko osiągnąć zadowalające wyniki. Kilka razy w tygodniu dobrze poświęcić paręnaście czy kilkadziesiąt minut na nauczenie się kilku słów, reguł gramatyki czy znaków japońskich. To jednak nie jest trudne, jeżeli nauka jest przyjemnością.Benkyo.pl jest stroną dla ludzi chcących nauczyć się języka japońskiego, zafascynowanych tym niesamowitym krajem i kulturą Japończyków.Ten kurs japońskiego pomyślany jest jednocześnie dla osób, które to wcześniej nie
Page Rank: 0 Ocena:

Kurs japońskiego

www: http://benkyo.pl/

:: Kurs japońskiego | link nie działa/spam?

» Angielski zajecia dla dzieci

Musical Babies to innowacyjny tryb nauki języka angielskiego najmłodszych dzieci. Omawiana strategia polega na nauce języka obcego z wykorzystaniem zabawy. Nasi wyszkoleni specjaliści uczą dzieci poprzez zabawy rytmiczno muzyczne, śpiew, wierszyki. Zajęcia są prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze w małych grupach. Zajęcia odbywają się przy współudziale dorosłych opiekunów dzieci.
Page Rank: -1 Ocena:

Angielski zajecia dla dzieci

www: http://www.musicalbabies.pl/

:: Angielski zajecia dla dzieci | link nie działa/spam?

» Kurs Angielskiego Poznań

Alfa Direct to szkoła językowa. Proponujemy między innymi kurs angielskiego oraz hiszpańskiego w Poznaniu. Gwaratuje najwyższą jakość proponowanych kursów językowych. Duże doświadcznie gwarantuje wykfalifikowana kadra lektorska. Ogromnym plusem szkoły jest idealne zaplecze metodyczne i lokalowe. Dlaczego wybrać naszą szkołę? Uczymy do czterech razy lepiej, mamy idealne wrunki dla każdego klienta, jednocześnie zapewniamy indywidualne podejście. Dla studentów mamy zniżki na cały rok.
Page Rank: -1 Ocena:

Kurs Angielskiego Poznań

www: http://www.alfadirect.pl/

:: Kurs Angielskiego Poznań | link nie działa/spam?

» Hiszpański tłumacz

Drobiazgowe tłumaczenia z hiszpańskiego czy tłumaczenia na hiszpański to atrakcyjna propozycja usług świadczonych przez Biuro Tłumaczeń Hiszpańskiego Supertłumacz. Proponujemy przekład tekstów z rozmaitych dziedzin: tłumaczenia medyczne ? hiszpański, tłumaczenia ekonomiczne czy poświadczone tłumaczenia z hiszpańskiego lub na hiszpański.
Page Rank: -1 Ocena:

Hiszpański tłumacz

www: http://www.tlumaczeniehiszpanskiego.pl/

:: Hiszpański tłumacz | link nie działa/spam?

» angielski dla dzieci zielona góra

English School to szkoła języków obcych, która dotychczas działała w sferze biznesowej obsługując głównie menadżerów i pracowników różnych firm na terenie województwa lubuskiego. Jak pokazało nasze doświadczenie, coraz częściej zadowoleni z efektów nauczania nasi klienci zaczęli polecać naszą szkołę rodzinie i przyjaciołom. Dlatego postanowiliśmy z naszą wiedzą otworzyć się na większe grono słuchaczy. Otwieramy się dla wszystkich, którzy chcą uczyć się języków obcych. Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania; kursy ogólnej znajomości języka dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz kursy biznesowe
Page Rank: -1 Ocena:

angielski dla dzieci zielona góra

www: http://www.englishschool.zgora.pl/

:: angielski dla dzieci zielona góra | link nie działa/spam?

» Komiksy.edu.pl - Komiksy dla dzieci

Najlepszy sklep on-line z komiksami edukacyjnymi w sieci. Komiksy dla dzieci w różnym wieku, do nauki języka angielskiego, do wzbogacania zasobu słownictwa i poszerzania swojej wiedzy językowej. Komiksy dla chłopców i dziewczynek, readers to doskonały sposób na naukę języka oraz poszerzenia zainteresowań dziecka i młodego człowieka. W ofercie sklepu znajdują się komiksy po angielsku podzielone na kategorie wiekowe i dostosowane do zróżnicowanych i indywidualnych potrzeb dzieci. Wysoki poziom edukacyjny, piękna kreska i fascynujące historie – to wszystko wyróżnia ten sklep na tle innych. Bogata oferta, konkurencyjne ceny, szybka dostawa!
Page Rank: -1 Ocena:

Komiksy.edu.pl - Komiksy dla dzieci

www: http://komiksy.edu.pl/

:: Komiksy.edu.pl - Komiksy dla dzieci | link nie działa/spam?

» angielski dla dorosłych Zielona Góra

Zacznij swobodnie komunikować się w języku angielskim! Niezależnie od tego czy planujesz awans zawodowy, podjęcie pracy za granicą czy wyjazd na wakacje, pomożemy Ci osiągnąć Twój cel językowy. Chcesz podszkolić konwersacje w języku angielskim? Kursy języka angielskiego w naszej szkole w Zielonej Górze prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania oraz obejmują zarówno język ogólny jak i specjalistyczny. Nauka języka angielskiego odbywa się indywidualne lub w kameralnych grupach do 6 osób, co przyspiesza szybkość nauki i zwiększa efektywność prowadzonych kursów!
Page Rank: -1 Ocena:

angielski dla dorosłych Zielona Góra

www: http://englishnavigator.pl/

:: angielski dla dorosłych Zielona Góra | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9108 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |