.

« Strona Główna / Edukacja, Nauka / Szkolenia


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Szkolenia dla bezrobotnych, Wsparcie dla bezrobotnych

Bezrobotni.net - Strona przygotowana z myślą o bezrobotnych z kujawsko-pomorskiego. Znajdziesz tu bezpłatne porady dla bezrobotnych oraz szkolenia europejskie pomagające znaleźć pracę. Strona bezrobotni.net jest skierowana głównie do osób poszukujących pracy. Oferuje fachowe doradztwo i wsparcie dla bezrobotnych. Bezrobotni mogą znaleźć na niej porady a także zapisać się na bezpłatne szkolenia europejskie i kursy unijne.
Page Rank: 0 Ocena:

Szkolenia dla bezrobotnych, Wsparcie dla bezrobotnych

www: http://bezrobotni.net/

:: Szkolenia dla bezrobotnych, Wsparcie dla bezrobotnych | link nie działa/spam?

» Szkolenia

Szkolenia Aktyw-bhp Warszawa - nadzór, szkolenia bhp, szkolenie ppoż. Kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Działmy od 1999r w Warszawie. Organizacja szkoleń - doradztwo i szkolenia dla firm pracowników, Bezpieczeństwo i higiena pracy, pierwsza pomoc, ocena i analiza ryzyka zawodowego.
Page Rank: 3 Ocena:

Szkolenia

www: http://www.aktyw-bhp.pl/

:: Szkolenia | link nie działa/spam?

» Pomaturalne, szkoły policealne

Pomaturalne, szkoły policealne Cosinus - bezpłatne szkoły policealne i licea ogólnokształcące dla dorosłych, studium policealne. Szkoły policealne mają uprawnienia szkół publicznych. Prowadzone przez Cosinus studium, szkoły policealne i licea są w miastach np. Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań.
Page Rank: 4 Ocena:

Pomaturalne, szkoły policealne

www: http://www.cosinus.pl/

:: Pomaturalne, szkoły policealne | link nie działa/spam?

» Szybkie czytanie Katowice, Mysłowice, Sosnowiec

szybkie czytanieNasz system edukacji jest nieco przestarzały. W zasadzie rozpoczęcie edukacji powinno zaczynać się od nauki jak się uczyć. Na naszych kursach dzieci, młodzież i dorośli poznają techniki pamięciowe pozwalające zapamiętywać ciągi wyrazowe, twarze, numery pin, daty, kolejność faktów historycznych. Ponadto uczymy żonglowania, które pomaga przy koncentracji. Jest to bardzo ważny element w szybkim czytaniu i szybkiej nauce
Page Rank: 0 Ocena:

Szybkie czytanie Katowice, Mysłowice, Sosnowiec

www: http://www.szybkanauka.edu.pl/

:: Szybkie czytanie Katowice, Mysłowice, Sosnowiec | link nie działa/spam?

» Ciekawe szkolenie Kraków, szkolenia kadr, nowe szkolenia pracowników,

Czy wiesz że inni pracownicy korzystają ze szkolenia kadr ? W dzisiejszych czasach pracodawcy potrzebują pracowników bogatych w praktyczne umiejętności. Nie zwlekaj zatem - szkolenie Kraków z avenhansen. Prowadzimy szkolenia, kursy dla pracowników np. z marketingu, negocjacji, finansów. Obierz kurs na Kraków i nabierz praktycznych umiejętności z nami.
Page Rank: 4 Ocena:

Ciekawe szkolenie Kraków, szkolenia kadr, nowe szkolenia pracowników,

www: http://www.szkolenia.avenhansen.pl/

:: Ciekawe szkolenie Kraków, szkolenia kadr, nowe szkolenia pracowników, | link nie działa/spam?

» Szkoła artystyczna

Szkoła artystyczna Szkoła wizażu i makijażu - Artystyczna Alternatywa - makijaż, stylizacja, kreowanie wizerunku, wizaż, kurs makijażu, kurs stylizacji, kurs fotografii - pokazy mody, body painting, szkolenia dla firm. Choreografia sceniczna, taniec współczesny - warsztaty tańca, kursy dla firm, makijaż dla firm. Artystyczna szkoła policealna Kraków, małopolskie.
Page Rank: 2 Ocena:

Szkoła artystyczna

www: http://www.art.krakow.pl/

:: Szkoła artystyczna | link nie działa/spam?

» szkolenia interpersonalne

Effect Group Sp. z o.o. to firma szkoleniowa specjalizująca się w zwiększaniu efektywności na wszystkich poziomach organizacji, poprzez udostępnianie sprawdzonej wiedzy i doświadczenia zawodowego naszych trenerów. szkolenia hr Proponujemy Państwu szkolenia otwarte w takich obszarach działalności jak: • logistyka, zakupy, produkcja, export/import, transport, • zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy, hr, kadry, • umiejętności interpersonalne, windykacja, • sprzedaż, marketing, obsługa klienta szkolenia z logistyki Szkolenia biznesowe odbywają się w kameralnych grupach (od kilku do kilkunastu osób). Staramy się, aby zajęcia miały charakter praktyczny i odbywały się przy aktywnym udziale wszystkich uczestników. Każdy uczestnik otrzymuje materiały poszkoleniowe będące rozszerzeniem treści poruszanych podczas warsztatu oraz dyplom ukończenia szkolenia. zapraszamy do współpracy [ur
Page Rank: 0 Ocena:

szkolenia interpersonalne

www: http://www.effectgroup.pl/

:: szkolenia interpersonalne | link nie działa/spam?

» Studia Warszawa

studencie centrum badań ekologicznych chcesz zmienić kierunek, specjalizację? wejdź na serwis www.studia.uczelnie.pl sprawdź ofertę uczelni w twoim mieście strzelce opolskie lub piwniczna-zdrój. nasz strona to obszerna baza, studia rydułtowy to ogromna baza. wybierz interesujący cię kierunek stosunki międzynarodowe,kulturoznawstwo,informatyka, odnajdź w naszej wyszukiwarce.polecamy!
Page Rank: 5 Ocena:

Studia Warszawa

www: http://www.studia.uczelnie.pl/

:: Studia Warszawa | link nie działa/spam?

» Szkoła angielskiego Nowy Sącz

Nauczanie języka angielskiego w English Plus to przyjazna atmosfera, troska o drobiazgi oraz małe grupy które pozwalają na wzmocnienie zdolności lingwistycznych naszych uczniów. Oferujemy zajęcia lingwistyczne na wielu stopniach zaawansowania. Kursy prokurowane są dla starszych przedszkolaków, dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Dynamicznie przygotowujemy do testów gimnazjalnych, międzynarodowych, British Counsil, FCE, Proficency, CAE i innych.
Page Rank: -1 Ocena:

Szkoła angielskiego Nowy Sącz

www: http://www.angielskins.pl/

:: Szkoła angielskiego Nowy Sącz | link nie działa/spam?

» Jazdy Doszkalajšce Nauka Jazdy Warszawa

Prawo jazdy Warszawa Havranek Szanowni Państwo szkolenie teoretyczne na kursie prawa jazdy powinno być zgodne z programem szkolenia. Po szkoleniu teoretycznym przystępujemy do kursu praktycznego. Dla prawa jazdy kat. B minimalna ilość godzin wynosi 30 - zarówno dla zajęć teoretycznych i praktycznych. Profesjonalne szkolenie zgodne z przepisami mogą Państwo uzyskać w firmie Havranek Nauka Jazdy Warszawa - Rafał Trawczyński. Przed rozpoczęciem nauki jazdy na kursie warto przynajmniej w minimalnym stopniu nauczyć się obsługi samochodu. Szkoda pieniędzy i czasu na to czego mogą Państwo nauczyć się samodzielnie. Następnie zapraszam Państwa na jedyny i niepowtarzalny kurs kat. B w Warszawie oraz na jazdy doszkalające Bemowo. Wykupując szkolenie w naszej firmie mają Państwo zagwarantowaną Gwarancję Jakości oraz Gwarancję Satysfakcji. Zapraszam, Havranek - Nauka jazdy Warszawa Rafał Trawczyński
Page Rank: -1 Ocena:

Jazdy Doszkalajšce Nauka Jazdy  Warszawa

www: http://www.havranek.entro.pl/

:: Jazdy Doszkalajšce Nauka Jazdy Warszawa | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

rss feed
:)


Wpisów: 9138 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |