.

« Strona Główna / Edukacja, Nauka / Przedszkola


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Przedszkole Samorządowe nr 52 w Białymstoku

Przedszkole Samorządowe nr 52 w Białymstoku - przedszkole przyjazne dziecku, stwarzamy warunki do kształtowania samodzielności, kreatywności i budowania pozytywnego obrazu własnej osoby oraz do akceptacji różnic pomiędzy ludźmi...
Page Rank: 2 Ocena:

Przedszkole Samorządowe nr 52 w Białymstoku

www: http://www.przedszkole52.artus.boo.pl/

:: Przedszkole Samorządowe nr 52 w Białymstoku | link nie działa/spam?

» marketing dziecięcy, edukacja medialna

Strona poświęcona edukacji medialnej. Prezentuje jak media wpływają na dziecko i jego rozwój. Poruszane są takie zagadnienia jak internet, bezpieczeństwo, marketing dziecięcy. W dzisiejszych czasach rodzice powinni być świadomi tego w jaki sposób elektroniczne media wpływają na rozwój dziecka. Kursy z zakresu edukacji medialnej oraz inteligencji zakupowej. Na szkoleniu dowiesz się m.in tego jak reklama wpływa na dziecko, jak dzieci są manipulowane, jak robić zakupy z dzieckiem,jak nie dać się naciągać.
Page Rank: 2 Ocena:

marketing dziecięcy, edukacja medialna

www: http://www.bartekpopiel.pl/

:: marketing dziecięcy, edukacja medialna | link nie działa/spam?

» Przedszkole żłobek Pruszków

Akademia malucha "Mała Panda" oferuję opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat i została zorganizowana jak przedszkole i żłobek. Wykwalifikowane opiekunki poprzez miłe spędzanie czasu i zabawę rozwijają umiejętności twórcze dzieci i uczą je języka angielskiego. Dzieci można zostawić pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni.
Page Rank: 0 Ocena:

Przedszkole żłobek Pruszków

www: http://www.malapanda.pl/

:: Przedszkole żłobek Pruszków | link nie działa/spam?

» Europeistyka studia Katowice

Wywodzisz się z tyciego miasteczka oraz wybierasz się na studia do Katowic, zobacz ofertę uczelni wyższych. Nasza strona umożliwia Ci w banalny i szybki sposób wyszukać interesująca Cię uczelnię. Interesuje Cię kierunek logistyka, zobacz jakie uczelnie z Katowic posiadają go w swej ofercie. Ciekawa propozycja szkół wyższych w Katowicach, sprawdź ! Katowice jest ładnym miastem oraz wspaniałym miejscem na studia. Kulturalna rozrywka Katowice jest bardzo bogata, co powoduje, iż studenci często odwiedzają lokale gastronomiczne i bary. Przejżyj bazę szkół z Katowic.
Page Rank: -1 Ocena:

Europeistyka studia Katowice

www: http://www.studiakatowice.com/

:: Europeistyka studia Katowice | link nie działa/spam?

» Przedszkole prywatne Warszawa

Miasto, w którym funkcjonuje Przedszkole Niepubliczne Złota Rybka jest Warszawa. Placówka ta dysponuje wielkim budynkiem i dwoma placami zabaw, na których znajduje się kolorowy sprzęt który sprzyja wesołej i rozwijającej zabawie za murami przedszkola. Posiadamy także idealnie wyposażone zaplecze kuchenne. Pragniemy Państwa zawiadomić, że jest u nas profesjonalna opieka nad dziećmi w wieku od 2 do 6 lat. Kreatywna i doskonale wyuczona kadra nauczycieli, stale podnosi swoje kwalifikacje po to, Wasze dziecko miało możliwość wszechstronnego kształcenia się jak i odkrywania swoich pasji, już od najmłodszych lat. Jeżeli chciałbyś pozyskać więcej informacji o przedszkolu "Złota Rybka" Warszawa zatelefonuj pod numer telefonu:502 433 224.
Page Rank: -1 Ocena:

Przedszkole prywatne Warszawa

www: http://przedszkole.warszawa.pl/

:: Przedszkole prywatne Warszawa | link nie działa/spam?

» Przedszkole

Stokrotka to instytucja oświatowa położona w Gliwicach, na ul. Studziennej. Z nami każdy maluch może kształtować własną osobowość, zdobywać wiedzę a także wspaniale bawić się. W przedszkolu bezustannie panuje przyjacielska i ciepła aura, każdy maluszek czuje się tu jak w swoim domu. Aranżujemy mnóstwo ciekawych zajęć dodatkowych, jak np. wycieczki, spacery, wyjścia do teatru, czy do kina. Gorąco zapraszamy wszystkich rodziców na nasz portal internetowy, na której możecie zapoznać się z naszym programem, sprawdzić jak funkcjonujemy i sprawdzić grafik zajęć ponadprogramowych, jak również zobaczyć jakie odnieśliśmy sukcesy.
Page Rank: -1 Ocena:

Przedszkole

www: http://stokrotka.edu.pl/

:: Przedszkole | link nie działa/spam?

» Prywatne przedszkole Poznań

Dobrze przemyślane zajęcia edukacyjne i spora rozmaitość zabaw to cechy wyróżniające Uniwersytet Maluszka Prywatne Przedszkole Poznań. Udostępniane są wspaniałe obiady. Można zaplanować dodatkowe godziny pobytu. Na witrynie można zapoznać się z cennikiem Przedszkolandii. Prywatne przedszkole Poznań obsługuje, stale wzbogacając swoją propozycję usług. Rodzice są niezwykle zadowoleni, podobnie jak dzieci.
Page Rank: -1 Ocena:

Prywatne przedszkole Poznań

www: http://www.przedszkole.miniuni.pl/

:: Prywatne przedszkole Poznań | link nie działa/spam?

» Prywatny żłobek Poznań

Drama to jedna z wielu atrakcji oferowanych przez Uniwersytet Maluszka Żłobek Poznań. Oferta zawiera zajęcia logopedyczne. Uniwersytet Maluszka Prywatny Żłobek Poznań zatrudnia logopedę i świetnie wykwalifikowanych wychowawców. Fachowa opieka nad dzieckiem Poznań to pojęcie utożsamiane z tym żłobkiem. Na witrynie usytuowano cennik, sylwetki opiekunek i obowiązujący regulamin.
Page Rank: -1 Ocena:

Prywatny żłobek Poznań

www: http://www.zlobek.miniuni.pl/

:: Prywatny żłobek Poznań | link nie działa/spam?

» Przedszkole i żłobek - Białołęka

Jesteśmy dwujęzycznym niepublicznym zespołem placówek edukacyjnych w Białołęce. Zapraszamy serdecznie do nas każde dziecko z Białołęki i Tarchomina. Przedszkole MoreLove to miłe miejsce, gdzie każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie i gdzie będzie kochane. Nasza placówka wypełnia nałożone przez państwo wysokie reguły związane z higieną, bezpieczeństwem oraz opieką. Grupa żłobkowa kierowana jest dla maluchów, które czas będą spędzać w przyjaznej atmosferze podczas zabawy i nauki. Do zajęć tych należy zaliczyć zajęcia plastyczne czy gimnastyczne. Dzięki indywidualnemu podejściu dzieci nie mają problemów z przejściem do kolejnego poziomu edukacji, czyli przedszkola.
Page Rank: -1 Ocena:

Przedszkole i żłobek - Białołęka

www: http://morelove-przedszkole.pl/

:: Przedszkole i żłobek - Białołęka | link nie działa/spam?

» http://www.otwarteokno.edu.pl

Największym celem naszego prywatnego przedszkola jest dobro Dziecka. Otwarte Okno - niepubliczne przedszkole Tychy przygotowuje swoich podopiecznych do odnoszenia sukcesu oferując najlepsze metody i formy edukacyjne. Przedszkole z oddziałami specjalnymi to jedna możliwości edukacyjnych z której mogą skorzystać dzieci niepełnosprawne. Otwarte okno - niepubliczne prywatne przedszkole Tychy zapewnienia najlepszą opiekę. Sprawdź jak pracujemy, zachęcamy do zapoznania się z naszym planem zajęć na stronie internetowej przedszkola. Prywatne przedszkole Otwarte Okno to najlepsza placówka edukacyjno wychowawcza dla twojej pociechy.
Page Rank: -1 Ocena:

http://www.otwarteokno.edu.pl

www: http://www.otwarteokno.edu.pl/

:: http://www.otwarteokno.edu.pl | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

rss feed
:)


Wpisów: 9138 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |