.

« Strona Główna / Budownictwo / Roboty Ziemne


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» TRANSPORT - BUDOWNICTWO

Transport-Budownictwo jest firmą prężnie rozwijającą się co odzwierciedla się ilością Klientów jak i realizowanych zamówień. Posiadamy bogate doświadczenie w branży budowlanej.Zapewniamy terminowość zadawanych prac i solidne i fachowe ich wykonanie. Roboty ziemne, roboty drogowe i roboty wyburzeniowe to nasza specjalność! Wszystko to dlatego, że dysponujemy odpowiednim sprzętem maszynowym oraz wykwalifikowanymi pracownikami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co pozwala dobrać nam skuteczną metodę pracy oraz znacząco obniżyć koszty.
Page Rank: 0 Ocena:

TRANSPORT - BUDOWNICTWO

www: http://www.henrykspizak.pl/

:: TRANSPORT - BUDOWNICTWO | link nie działa/spam?

» Modrakowa 1

Morsbud to firma, która powstała z myślą o zapotrzebowaniu na usługi sprzętowo-transportowe oraz budowlane stworzona dla osób prywatnych i firm. Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje od 1990 roku. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość świadczonych usług. Wykonujemy pracę urządzeniami budowlanymi oraz wykonujemy i prowadzimy inwestycje budowlane. Nasz mocny punkt to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna kadra. Siedziba Morsbud znajduje się na: ul. Modrakowej 1 w Bolechówku k/Poznania. Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy do kontaktu.
Page Rank: -1 Ocena:

Modrakowa 1

www: http://morsbud.pl/

:: Modrakowa 1 | link nie działa/spam?

» SEBIKO - usługi transportowe wywrotkami, usługi transportowe wywrotką

Zajmujemy się usługami dla branży budowlanej od 8 lat, kooperując zarówno z klientami prywatnymi, firmami jak i instytucjami publicznymi. Realizujemy kompleksowo usługi takie jak koparką kołową, usługi transportowe wywrotami, wyburzenia. Wykonujemy dodatkowoniwelacje terenu, wykopy szeroko przestrzenne, wymiany gruntu, wykopy pod fundamenty oraz skarpowanie rowów. Od powstania naszej firmy zaufało nam wielu inwestorów, a współpracowaliśmy z największymi takimi jak BUDIMEX, SKANSKA, STRABAG. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami na naszej stronie internetowej.
Page Rank: -1 Ocena:

SEBIKO - usługi transportowe wywrotkami, usługi transportowe wywrotką

www: http://www.sebiko.com.pl/

:: SEBIKO - usługi transportowe wywrotkami, usługi transportowe wywrotką | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9138 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |