.

« Strona Główna / Muzyka / Na żywo


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Sudety Sound

Już 20 czerwca 2009 na stadionie w Bielawie wystartuje innowacyjny projekt muzyczny Sudety Sound. W tym roku poraz pierwszy pojawią się doskonale znane gwiazdy muzyki klubowej polskiego oraz niemieckiego trance flooru. Pragniemy również dać szansę młodej kadrze dji, którzy będą mieli swoje 5 minut,w czasie trwania imprezy. Doskonała oprawa muzyczna, techniczna oraz klimat otaczających nas gór i górskie powietrze powoduje, że ta noc pozostanie wszystkim klubowiczom na długo w pamięci. Sudety Sound rozpoczyna wakacyjny sezon eventowy w Polsce. Sudety Sound - muzyka prosto z roztańczonych gór. I czego tu chcieć więcej?
Page Rank: 0 Ocena:

Sudety Sound

www: http://www.sudetysound.pl/

:: Sudety Sound | link nie działa/spam?

» Szkolenia Wrocław

Wrocław to jedno z nielicznych miast w Polsce gdzie nie brak atrakcji. U nas znajdziesz wyśnioną salę ślubną, namiary zespołów muzycznych jak i salonów sukni ślubnych. U nas wynajdziesz drobiazgowe wizytówki hoteli aranżujących przyjęcia weselne wraz z ich wyposażeniem i galerią zdjęć. Niezwykle prestiżowe lokale weselne z Wrocławia i okolic organizują zabawy weselne, cudna oraz przystępna lokalizacja sprzyja tańcom na powietrzu. We Wrocławiu jest masa eleganckich obiektów urządzających zabawy weselne. Ceremonia ślubna To najistotniejszy dzień dla każdej kobiety. Przyjęcie weselne to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety, więc trzeba zorganizować je w fantastycznym lokalu. Rarytasy przygotowywane przez domy weselne to smaczne potrawy jak dzik pieczony podany w całości i soki.
Page Rank: -1 Ocena:

Szkolenia Wrocław

www: http://www.szkoleniawroclaw.org/

:: Szkolenia Wrocław | link nie działa/spam?

» Forum Hip-Hop

Kiedy słuchamy utworów muzycznych zwykle każdy ma własny ulubiony rodzaj muzyki, którego rzecz jasna słucha najchętniej. Więc dość często dochodzi do sytuacji, że poszukujemy portali tematycznych i forów dyskusyjnych, na których będziemy mogli wymienić się opinią z innymi pasjonatami tego gatunku. Mało istotne czy jest to rap, rock, techno, czy pop, dosłownie w każdym z nich jest niezliczona ilość fanów, którzy chętnie udzielają się w różnych kręgach i w różnych sytuacjachi sami budują tę kulturę.
Page Rank: -1 Ocena:

Forum Hip-Hop

www: http://rapersko.pl/

:: Forum Hip-Hop | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9138 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |