.

« Strona Główna / Usługi / Usługi Porządkowe


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» firmy sprzątające Wrocław. Obsługa porządkowa

Zajmujemy się obsługą porządkową na terenie województwa dolnośląskiego, małopolkiego, pomorskiego. Pełen zakres usług min. sprzątanie Wrocław, Gdańsk. Jednorazowe sprzątanie np. sprzątanie pobudowlane na terenie całej polski. Nasze usługi to także usługi posadzkarskie min. polerowanie posadzek , szlifowanie marmuru. Wykonujemy usługi również tj. renowacja i czyszczenie elewacji, konserwacja, pielęgnacja posadzek a także wykonywanie posadzek żywicznych.
Page Rank: 2 Ocena:

firmy sprzątające Wrocław. Obsługa porządkowa

www: http://www.polers.com.pl/

:: firmy sprzątające Wrocław. Obsługa porządkowa | link nie działa/spam?

» Zorza - pranie dywanów, wykładzin i tapicerek - strona główna

Zorza jest nowoczesną firmą specjalizującą się w praniu dywanów, wykładzin i tapicerek. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem firmy Karcher, używamy najwyższej jakości środków czyszczących. Oferujemy darmowy dojazd na terenie Warszawy i okolic. jak działa nasz sprzęt
Page Rank: 0 Ocena:

Zorza - pranie dywanów, wykładzin i tapicerek - strona główna

www: http://praniedywanow.net/

:: Zorza - pranie dywanów, wykładzin i tapicerek - strona główna | link nie działa/spam?

» Pranie dywanów Clean All

Firma Clean All specjalizuje się aktywnym praniem dywanów w Warszawie i pozostałymi usługami polegającymi na porzadkowaniu w budynkach domowych oraz biurowych i pozostałych budynkach firmowych. Ważnym punktem w ofercie firmy zdecydowanie będzie czyszczenie dywanów. Na stronie internetowej jest możliwość dojrzeć efekty prac w formie zdjęć pranych wykładzin w budynkach a także biurach nabywców. Na stronie internetowej Clean All znajduje się także cennik oferowanych usług. Firma czyszczenie dywanów Warszawa zaistniała z powodu podstawowej pasji jaką będzie świeżość, uczciwość i dodatkowo ład. Aczkolwiek, pracownicy Clean All najwyżej preferują, oddanie, dobrą pracę tudzież odpowiedzialność sto procent w dowolną kierowaną czynność. Te 3 wartości zagwarantowały Clean All triumfy we wszystkich przedsięwzięciach, w które zaangażowała się firma oraz jej obsada.
Page Rank: -1 Ocena:

Pranie dywanów Clean All

www: http://www.cleanall.pl/

:: Pranie dywanów Clean All | link nie działa/spam?

» Sprzątanie domów Szczecin

Propozycja firmy porządkującej Extra Clean ze Szczecina skierowana jest do wszystkich osób, które nie mają czasu i chęci sprzątać swoich mieszkań, biur, zakładów pracy czy innych ważnych miejsc. Profesjonalna ekipa sprzątająca wyekwipowana w nowoczesny, wydajny sprzęt błyskawicznie upora się z każdym zadaniem. Zapoznaj się z ofertą Extra Clean i przekonaj się jak dużo czasu i trudu możesz sobie zaoszczędzić za tak przystępną cenę. Dzięki firmie Extra Clean swój wolny czas będziesz nareszcie mogła poświęcać swoim najbliższym a nie porządkowaniu.
Page Rank: -1 Ocena:

Sprzątanie domów Szczecin

www: http://extra-clean.pl/

:: Sprzątanie domów Szczecin | link nie działa/spam?

» Sprzątanie biura Poznań

Przedsiębiorstwu Seti Pranie Dywanów Poznań zlecić można sprzątanie domów Poznań jest rejonem obsługiwanym. Seti Usługi Porządkowe Poznań oferuje również sprzątnie powierzchni magazynowych i innych pomieszczeń będących w posiadaniu przedsiębiorstw. Precyzyjnie dopasowywane są środki chemiczne, tak by sprzątanie było efektywne, a jednocześnie bezpieczne. Seti Sprzątanie Poznań to firma, której można w pełni zaufać. Zlecenia realizowane są błyskawicznie, a stawki cenowe są atrakcyjne.
Page Rank: -1 Ocena:

Sprzątanie biura Poznań

www: http://www.setipoznan.pl/

:: Sprzątanie biura Poznań | link nie działa/spam?

» Firma sprzątająca Wrocław

Kiedy kwestią jest sprzątanie biur Wrocław może aktualnie urastać do tytułu narodowej stolicy czystości, a to za przyczyną naszej firmy Sprzątanie Wrocław, która dostarcza imponującą panoramę profesjonalnych usług w tej kwestii. Stawiamy sobie za zadanie zapewnienie zadowolenia klienta, stąd też świadczymy nasze zlecenia solidnie, jak również elastycznie. Oferujemy między innymi wszechstronne porządkowanie mieszkań, profesjonalne czyszczenie biur oraz czyszczenie nagrobków cmentarnych. Jeżeli niezbędna jest uczciwa firma sprzątająca Wrocław to bez wątpienia miejsce warte odwiedzenia! Żeby zaleźć nas online trzeba wklikać w wyszukiwarkę ?usługi porządkowe Wrocław?, albo ?usługi sprzątające Wrocław? ? i już!
Page Rank: -1 Ocena:

Firma sprzątająca Wrocław

www: http://www.sprzataniedeluxe.pl/

:: Firma sprzątająca Wrocław | link nie działa/spam?

» Centrum Czystości - interesuje nas efekt

Sprzątanie obiektów takich jak biura, usługi dla spółdzielni mieszkaniowych, czyszczenie posadzek, sprzątanie terenów zieleni (sprzątanie placów i chodników), doczyszczanie obiektów pobudowlanych, usługi doraźne, mycie elewacji, mycie witryn szklanych oraz okien, usuwanie śniegu i lodu. Kontakt: biuro@centrum-czystosci.pl tel: 58 561-50-22, fax: 58 561-50-21
Page Rank: -1 Ocena:

Centrum Czystości - interesuje nas efekt

www: http://www.centrum-czystosci.pl/

:: Centrum Czystości - interesuje nas efekt | link nie działa/spam?

» Centrum Czystości

Nasza trójmiejska firma sprzątająca Centrum Czystości świadczy profesjonalne usługi kompleksowego utrzymania czystości zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów, usługi jednorazowe (sprzątanie po remoncie, sprzątanie piwnic oraz strychów, obsługa imprez i konferencji przez personel sprzątający), usługi alpinistyczne, wynajem podnośnika koszowego.
Page Rank: -1 Ocena:

Centrum Czystości

www: http://centrum-czystosci.pl/

:: Centrum Czystości | link nie działa/spam?

» Sprzątanie biurowców - Najlepsza usługa

EKOBRIS S.C Profesjonalne usługi sprzątania biur, biurowców, osiedli, zakładów produkcyjnych oraz placówek użyteczności publicznej. Kompleksowe sprzątanie biur, biurowców, zakładów produkcyjnych, osiedli, magazynów. Zapraszamy do współpracy z EKOBRIS w zakresie kompleksowego sprzątania obiektów. Oferujemy profesjonalne sprzątanie terenów zewnętrznych oraz utrzymanie czystości wewnątrz budynku, bez względu czy chodzi o sprzątania biur czy zakładów produkcyjnych. Gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach.
Page Rank: -1 Ocena:

Sprzątanie biurowców  - Najlepsza usługa

www: http://www.ekobris.pl/

:: Sprzątanie biurowców - Najlepsza usługa | link nie działa/spam?

» Tanie przeprowadzki Kraków

Komfort Trans to firma zajmująca się kompleksowymi przeprowadzkami w mieście Kraków. Działamy także w obrębie miasta. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz odpowiednią flotę aut dzięki którym Twoja przeprowadzka będzie szybka i bezpieczna. Oferujemy także ubezpieczenie przewożonych rzeczy w cenie. Działamy 7 dni w tygodniu. Zaufaj profesjonalistą i zadbaj o bezpieczną i szybką przeprowadzkę z Komfort Trans Kraków.
Page Rank: -1 Ocena:

Tanie przeprowadzki Kraków

www: http://przeprowadzki-krakow.com.pl/

:: Tanie przeprowadzki Kraków | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9138 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |