.

« Strona Główna / Sport i Turystyka / Piłka Nożna


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Piłka Nożna - Football Club

Piłka nożna - Football Club - Twój serwis informacyjny. Najnowsze informacje ze świata piłki nożnej, tabele i wyniki, drużyny, piłkarze. Liga polska, ligi zagraniczne, Euro 2008, Euro 2012, Mistrzostwa Świata.
Page Rank: 3 Ocena:

Piłka Nożna - Football Club

www: http://www.footballclub.pl/

:: Piłka Nożna - Football Club | link nie działa/spam?

» Ruud van Nistelrooy - polski serwis!

Ruud van Nistelrooy - polski serwis! Newsy, felietony, relacje, biografia, multimedia i wiele innych!
Page Rank: 2 Ocena:

Ruud van Nistelrooy - polski serwis!

www: http://www.nistelrooy.pl/

:: Ruud van Nistelrooy - polski serwis! | link nie działa/spam?

» Piłka Nożna

Piłka nożna i football, Liga mistrzów, Puchar UEFA. Ponadto na łamach naszego serwisu mogą Państwo znaleźć zawsze aktualne wyniki meczów, tabele: liga polska i hiszpańska, liga francuska i włoska, liga angielska i niemiecka. Redaktorzy tworzący serwis posiadają doskonały zmysł dziennikarski dzięki któremu tworzone przez nich artykuły zainteresują czytelnika z każdego przedziału wiekowego. Ranking uefa, ranking fifa i iffhs.
Page Rank: 4 Ocena:

Piłka Nożna

www: http://www.pilkanozna.org/

:: Piłka Nożna | link nie działa/spam?

» Pierwsza liga

Ekstraklasainfo.pl to jedyny w swoim rodzaju serwis informacyjny o piłkarskiej ekstraklasie, łączący w sobie dużą liczbę sprawdzonych informacji z ogromną bazą fotorelacji. Na stronie znajdują się opisy drużyn występujących w ekstraklasie, wywiady z ciekawymi postaciami polskiego futbolu przeprowadzane przez naszych redaktorów. Ekstraklasainfo.pl to również konkursy z ciekawymi nagrodami, ale przedewszystkim najszybsze żródło informacji o ekstraklasie! Ekstraklasainfo.pl - wszystko o ekstrakalsie!
Page Rank: 3 Ocena:

Pierwsza liga

www: http://ekstraklasainfo.pl/

:: Pierwsza liga | link nie działa/spam?

» Kluby piłkarskie

Dobre drużyny piłkarskie z całego świata. Portal poświęcony dobrym klubom. Wszystko na temat klubów, informacje i aktualności na temat klubów. Ciekawe informacje, plotki i absencje w składach najlepszych drużyn takich jak Liverpool, Manchester United, Real Madryt i inne dobre drużyny.
Page Rank: 0 Ocena:

Kluby piłkarskie

www: http://www.dobredruzyny.pl/

:: Kluby piłkarskie | link nie działa/spam?

» Tepy.pl strona o korkach piłkarskich

Sprzęt sportowy stanowi dość duży segment runku odzieżowego, jak i wakacyjnego. Sprzedawcy co sezon, w zależności od sportu, prześcigają się w zachwalaniu swojego asortymentu. Ile razy w ciągu życia daliście się Państwo nabrać/namówić na cokolwiek z czego nie byliście zadowoleni. Tak na prawdę trudno się dziwić. Różnorodność jest na tyle duża, że nie jest się w stanie być obeznanym we wszystkim. Trudno także na podstawie analizy własnej dokonać dobrego wyboru, bo jak wiadomo nie wszystko złoto co się świeci. Z pomocą przychodzą niezależne katalogi produktów, które recenzują najnowsze modle sprzętu. Już od dawna istnieją w internecie strony zajmujące się samochodami, sprzętem rtv itd. Jeśli chodzi o sprzęt sportowy, nie jest to zasób wiedzy tak bogaty, jednak są strony które powoli poprawiają ten aspekt. Taką witryną jest strona tepy.pl, która specjalizuje
Page Rank: -1 Ocena:

Tepy.pl strona o korkach piłkarskich

www: http://www.tepy.pl/

:: Tepy.pl strona o korkach piłkarskich | link nie działa/spam?

» Klub Piłkarski Ursynów Warszawa - szkółka piłki nożnej dla dzieci i mł

Szkółka piłki nożnej dla dzieci i młodzieży - Klub Piłkarski URSYNÓW WARSZAWA powstała, aby zapewnić dzieciom i młodzieży w pełni profesjonalne i przyjazne warunki do uprawiania sportu (głównie piłki nożnej), a tym samym ich wszechstronnego rozwoju fizycznego i mentalnego. Dynamiczny rozwój Klubu Piłkarskiego URSYNÓW WARSZAWA zapoczątkowany został we wrześniu 2006 roku kiedy to powstało pięć drużyn piłkarskich w różnych kategoriach wiekowych. Aktualnie, pod okiem czterech młodych i utalentowanych trenerów (instruktorów), w treningach piłkarskich bierze udział blisko setka uczestników . Oferuje zajecia w różnych godzinach i dniach. W różnych grupach wiekowych i umiejętnościowych. Zapraszamy. Zapraszamy Kpursynów pl
Page Rank: -1 Ocena:

Klub Piłkarski Ursynów Warszawa - szkółka piłki nożnej dla dzieci i mł

www: http://kpursynow.pl/

:: Klub Piłkarski Ursynów Warszawa - szkółka piłki nożnej dla dzieci i mł | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9108 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |