.

« Strona Główna / Sport i Turystyka / Żeglarstwo


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Strong Sails szycie żagli

Strong Sails żaglownia. Szycie żagli turystycznych i regatowych na każdy typ jachtu. W naszej ofercie pokrowce , znaki klasowe, numery rejestracyjne, malowanie reklam na żaglach i inne. Zapraszamy do współpracy.
Page Rank: 2 Ocena:

 Strong Sails  szycie żagli

www: http://www.strong-sails.com/

:: Strong Sails szycie żagli | link nie działa/spam?

» Sail Gdańsk

Baltic Sail Gdańsk to barwny żeglarski festiwal w sercu Starego Miasta: regaty, parady, koncerty szantowe, niepowtarzalna okazja do zwiedzania jachtów, kontaktu z żeglarzami i przyjrzenia się z bliska tradycjom surowego życia pod żaglami * Galeria * Forum * Kalendarz Gdańskich Imprez Żeglarskich *
Page Rank: 4 Ocena:

Sail Gdańsk

www: http://www.sailgdansk.pl/

:: Sail Gdańsk | link nie działa/spam?

» Czarter jachtów mazury

Proponujemy Państwu czarter jachtów na Mazurach. Sasanka 620 i Sasanka 660 SN to model rekreacyjny, nie wymagający dużych umiejętności żeglarskich, łatwy i przyjemny w obsłudze. Bardzo małe zanurzenie jachtu Sasanka 660 lub sasanka 620 pozwala cumować przy większości mazurskich brzegów.Bardzo dobrze nadają się do turystycznej żeglugi po Mazurach. Gorąco polecamy czarter ubezpieczonych jachtów z serwisem na szlaku.
Page Rank: 2 Ocena:

Czarter jachtów mazury

www: http://czarter4u.pl/

:: Czarter jachtów mazury | link nie działa/spam?

» Czartery Mazury

Czartery jachtów to sposób na realizacje Waszych marzeń. Nasze jachty: Sasanka 660 i Sasanka 620 są wymarzonymi jachtami do żeglowania po Mazurach. Przygotowaliśmy je tak, aby zapewnić Wam maksymalny komfort wypoczynku. Mazury i Giżycko: tutaj spełniają się żeglarskie marzenia, tutaj rozpocznie się Wasz rejs - na naszych jachtach.
Page Rank: 0 Ocena:

Czartery Mazury

www: http://mazuryczarter.pl/

:: Czartery Mazury | link nie działa/spam?

» Rejs morski

Serdecznie zapraszamy na rejsy morskie stażowe i rejsy szkoleniowe po Morzu Śródziemnym. Rejs morski gwarancją przeżycia niazapomnianej przygody! Oferta rejsy morskie 2008 jest skierowana dla ludzi lubiących rejsy jachtem. W tym sezonie odwiedzimy takie kraje jak Grecja, Hiszpania, Chorwacja, Włochy, a także Francja.
Page Rank: 1 Ocena:

Rejs morski

www: http://www.skiff.pl/

:: Rejs morski | link nie działa/spam?

» Wyposażenie Łodzi I Statków - Firma WODNIAK

Firma Wodniak działa w branży wodnego sprzętu ratunkowego.http://www.wodniak.bydgoszcz.pl/ Oferujemy: kamizelki ratunkowe, kamizelki asekuracyjne, koła ratunkowe, pływaki ratunkowe, rzutki ratunkowe.W sezonie letnim organizujemy szkolenie motorowodne na patent sternika motorowodnego i starszego sternika motorowodnego - kursy motorowodne w Bydgoszczy.http://www.wodniak.bydgoszcz.pl/ Naszymi odbiorcami sa firmy żeglugowe, armatorzy prywatni, kluby żeglarskie, wypożyczalnie kajaków.http://www.wodniak.bydgoszcz.pl/
Page Rank: 3 Ocena:

Wyposażenie Łodzi I Statków - Firma WODNIAK

www: http://www.wodniak.bydgoszcz.pl/

:: Wyposażenie Łodzi I Statków - Firma WODNIAK | link nie działa/spam?

» The Tall Ships Races

The Tall Ships Races - zlot żaglowców propagują ideę wychowania młodzieży na pokładach wielkich żaglowców w trudach morskiego rejsu pod żaglami, niepowtarzalna okazja do zwiedzania żaglowców, kontaktu z żeglarzami i przyjrzenia się z bliska tradycjom surowego życia pod żaglami. Trasy regat przygotowywane są z minimum czteroletnim wyprzedzeniem, kolejka portów gotowych do przyjęcia żaglowców i jachtów oraz zorganizowania przy tej okazji imprez towarzyszących jest bardzo liczna. Na Portalu: News, Kalendarz Imprez, Forum, Baltic Gallery.
Page Rank: 2 Ocena:

The Tall Ships Races

www: http://www.balticsail.eu/

:: The Tall Ships Races | link nie działa/spam?

» Tall Ships Races Gdynia 2009

W żeglarskiej stolicy Polski - Gdyni, zlot największych żaglowców świata The Tall Ships Races odbędzie się już po raz czwarty. Poprzednie zloty TSR miały miejsce w 1974, 1992 i 2003 r., gromadząc miliony odwiedzających. The Tall Ships Races (wcześniej znany jako Cutty Sark) jako zlot i wyścig żaglowców, są elitarnym spotkaniem dla wielu różnorodnych jednostek żaglowych, od nowoczesnych, regatowych jachtów typu maxi, do największych pływających dzisiaj żaglowców szkolnych. Warto wpisać sobie do kalendarza daty 2-5 lipca 2009 aby zarezerwować sobie czas na tą wspaniałą imprezę. Zapraszamy już dziś. A hoj!
Page Rank: 0 Ocena:

Tall Ships Races Gdynia 2009

www: http://www.tallshipsraces.net/

:: Tall Ships Races Gdynia 2009 | link nie działa/spam?

» Obozy

Biuro żeglarskie Błękitny Piotruś zaprasza na imprezy integracyjne, rejsy żegalrskie, obozy młodzieżowe, kursy żeglarskie, rejsy mazurskie. Serdecznie Zapraszamy na obozy młodzieżowe. Rejsy żeglarskie w Chorwacji i mazurach. Imprezy integracyjne, wypoczynek pod żaglami - wspaniały rejs żeglarski.
Page Rank: 4 Ocena:

Obozy

www: http://www.blekitnypiotrus.pl/

:: Obozy | link nie działa/spam?

» czarter jachtów w giżycku

Czartery jachtów - Genaker.pl. Oferujemy czartery jachtów na mazurach, czartery Giżycko, jezioro Niegocin. W ofercie następujące jachty: Antila 22, Antila 24, Antila 26 oraz Twister 800. Wszystkie jednostki pływające są całkowicie wyposażone, posiadają pełne ubezpieczenie. Dysponujemy własnym portem oraz bezpiecznym parkingiem. Czarter jachtu Giżycko.
Page Rank: 2 Ocena:

czarter jachtów w giżycku

www: http://www.genaker.pl/

:: czarter jachtów w giżycku | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

rss feed
:)


Wpisów: 9108 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |