.

« Strona Główna / Biznes, ekonomia / Doradztwo Prawne


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» usługi prawne,porady prawne sosnowiec,doradztwo prawne,biuro prawne so

Biuro Prawne Traf oferuje Państwu szeroką gamę usług prawniczych. Nasza oferta skierowana jest głównie do osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych,potrzebujących pomocy w sytuacjach konieczności zmierzenia się z zawiłymi przepisami prawnymi. Zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem prawnym z różnych dziedzin prawa m.in.prawo cywilne,karne,administracyjne,rodzinne i opiekuńcze,prawo pracy,sporządzamy pozwy,pisma procesowe do Sądów oraz innych instytucji. Oferujemy Państwu rzetelną i profesjonalną obsługę prawną.Biuro zajmuje się także tłumaczeniami.Tłumaczenia pisemne przysięgłe i zwykłe.Sporządzamy projekty dotacji UE. http://traf-bp.pl
Page Rank: 4 Ocena:

usługi prawne,porady prawne sosnowiec,doradztwo prawne,biuro prawne so

www: http://traf-bp.pl/

:: usługi prawne,porady prawne sosnowiec,doradztwo prawne,biuro prawne so | link nie działa/spam?

» Kancelaria prawna Warszawa

Kancelaria prawna Warszawa Kancelaria Prawa Handlowego i Upadłościowego - obsługa prawna firm, sprawy rodzinne, windykacja należności, upadłości - prawo upadłościowe i naprawcze. Kancelaria prawnicza i adwokacka - prawnik, radca prawny, adwokat Warszawa, województwo mazowieckie.
Page Rank: 3 Ocena:

Kancelaria prawna Warszawa

www: http://www.kphu.pl/

:: Kancelaria prawna Warszawa | link nie działa/spam?

» Porady prawne Poznań

Kancelaria Wielkopolskiej Grupy Prawniczej poza pomocą prawną prowadzi jeszcze szkolenia, które ułatwiają zrozumienie meandrów prawa. WGPR posiada wyszkoloną kadrą prowadzącą szkolenia w ciekawej i przystępnej formie. Kursy są związane tematycznie z kierunkiem działania WGPR, tj. z prawem handlowym, prawem pracy i odzyskiwaniem należności. Poza tym Wielkopolska Grupa Prawnicza realizuje nieustanną obsługę prawna dla przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych, a także obsługę prawną projektów związanych z funduszami.
Page Rank: 3 Ocena:

Porady prawne Poznań

www: http://www.wgpr.pl/

:: Porady prawne Poznań | link nie działa/spam?

» Darmowe porady prawne

Biuro Doradztwa Prawnego jest dla osób chcących skorzystać z pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego lub finansowego. W swoich szeregach mamy doświadczony prawników, którzy odpowiedzą na każde Państwa pytanie jak również sporządzą opinie prawną lub pismo procesowe. Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że twój problem zostanie rozwiązany w sposób rzetelny i z pełnym zaangażowaniem naszych prawników. Zapraszam do korzystania z naszych usług.
Page Rank: -1 Ocena:

Darmowe porady prawne

www: http://www.infoliniaprawna.com/

:: Darmowe porady prawne | link nie działa/spam?

» oceny pracowników samorządowych

Firma mHR to firma zajmująca się głębokim sektorem usług powiązanych z zarządzaniem działalnością gospodarczą. Mamy możliwość używać z outsourcingu w postaci ocen okresowych, zarządzania płacami i kilku odmiennych usług, których nie dałaby rady wykonać jakakolwiek z jednostek waszej spółki. Ostatnimi czasy sporą popularnością szczycą się oceny pracowników samorządowych, to są świadczenia spełniane w swoisty tryb, pozwalający na przyzwoitą i wielce miarodajną ocenę.
Page Rank: -1 Ocena:

oceny pracowników samorządowych

www: http://www.mhr.pl/

:: oceny pracowników samorządowych | link nie działa/spam?

» Likwidacja spółki, przejęcie spółki, zamknięcie spółki, kontrola podat

Asysta w postępowaniach, zastępstwa i pełnomocnicy. W przypadku prowadzenia postępowania, z którym Klient sobie nie radzi oferujemy pomoc asystenta - pełnomocnika do prowadzenia spraw przed organami prowadzącymi postępowanie (przejęcie spółki, kontrola skarbowa). Asystent będzie uczestniczył w imieniu mocodawcy w spotkaniach, przesłuchaniach świadków, negocjacjach z organami, czy innymi podmiotami. Asystent, może zostać umocowany do odpowiednich działań i może rozszerzyć w określonym zakresie pole swojego działania w prowadzonym postępowaniu, w pełni je monitorując, doradzając i wykonując uzgodnione czynności wypełniając uzgodnioną strategię, najkorzystniejszą dla danego postępowania.  
Page Rank: -1 Ocena:

Likwidacja spółki, przejęcie spółki, zamknięcie spółki, kontrola podat

www: http://kontrolowani.pl/

:: Likwidacja spółki, przejęcie spółki, zamknięcie spółki, kontrola podat | link nie działa/spam?

» Najlepsza kancelaria prawna Warszawa

Kancelaria prawna Czajkowski&Nowak legal Group Partners działa od 2017 roku, świadcząc usługi prawne dla klientów indywidualnych jak i firm. W swojej ofercie ma m.in. windykację wierzytelności, sporządzanie opinii prawnych, obsługę informatyczną firm, zwłaszcza w zakresie RODO - czyli nowych przepisów odnośnie Ochrony Danych Osobowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, zapoznania się szerzej z naszą ofertą jak i kontaktu z nami.
Page Rank: -1 Ocena:

Najlepsza kancelaria prawna Warszawa

www: http://www.nowak-partners.pl/

:: Najlepsza kancelaria prawna Warszawa | link nie działa/spam?

» Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Adwokacka w Łodzi reprezentująca osoby fizyczne jak i przedsiębiorców w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, administracyjnego, handlowego, prawa pracy i prawa cywilnego. Posiadamy doświadczenie wieloletnie w reprezentacji Klientów na obszarze całego Kraju.Nasz doświadczony zespół prawników pomoże także Państwu m.in. w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, czy karnego. Prowadzimy także sprawy odszkodowawcze. Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Adwokacką.
Page Rank: -1 Ocena:

Kancelaria Adwokacka Łódź

www: http://www.adwokat-sekpiotr.pl/

:: Kancelaria Adwokacka Łódź | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9108 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |