.

« Strona Główna / Medycyna / stomatologia


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Konferencja marketingowa

Nie wystarczy być na bieżąco z nowinkami w sieci, warto poznać wskazówki profesjonalistów. Jeżeli pragniesz stać się PR-owcem z bardzo dużym prestiżem, postaraj się być na bieżąco z konferencjami. Nie ma reguły na to, w którym miejscu będą mieć miejsce konferencje marketingowe, może to być uniwerytet, jakkolwiek nie musi. Konferencje są wydarzeniem, które konsoliduje wokół siebie osoby skoncentrowane na konkretnej aktywności. Dzisiejszy marketing wręcz galopuje do przodu, powinno się być na bieżąco, ażeby utrzymać się w elicie.
Page Rank: -1 Ocena:

Konferencja marketingowa

www: http://www.konferencjemarketingowe.org/

:: Konferencja marketingowa | link nie działa/spam?

» Stomatologia estetyczna Poznań

Konieczny sprawdzony dentysta Poznań obsługujący? Uznani zawodowcy od leczenia uzębienia ? gabinet stomatologiczny, zabiegi od 8.30 do 20 (w soboty do godz. 12). Najlepsze rozwiązania, profesjonalne doradztwo, opcja płacenia kartą. Pełna oferta zabiegów ? implantologia, protetyka, endodoncja, chirurgia stomatologiczna Poznań. Zapraszamy.
Page Rank: -1 Ocena:

Stomatologia estetyczna Poznań

www: http://www.mojstomatolog.eu/

:: Stomatologia estetyczna Poznań | link nie działa/spam?

» Klinika Stomatologiczna we Wrocławiu

Noa Dental Clinic - Centrum Stomatologii Estetycznej we Wrocławiu. Specjalizujemy się w endodoncji ( leczeniu kanałowym), leczeniu zachowawczym, protetyce i ortodoncji. Wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom pacjentów rozszerzyliśmy naszą ofertę o zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz impalntogii. Nasi lekarze troszcząc się o dobro pacjentów stale poszerzają swoje kwalifikacje i wykorzystują najwyższej klasy sprzęt oraz wysokiej jakości materiały stomatologiczne.
Page Rank: -1 Ocena:

Klinika Stomatologiczna we Wrocławiu

www: http://www.noadental.pl/

:: Klinika Stomatologiczna we Wrocławiu | link nie działa/spam?

» Zęby akrylowe!!

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się sprzedażą materiałów stomatologicznych, protetycznych oraz ortodontycznych, w ciągu których zdążyliśmy zdobyć zaufanie licznych klientów. Jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość zarówno wszystkich naszych produktów. Zakupu można dokonać poprzez prostą w użyciu platformę internetową. Więcej można dowiedzieć się o nas na naszej stronie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy już dziś!
Page Rank: -1 Ocena:

Zęby akrylowe!!

www: http://e-plomba.org.pl/

:: Zęby akrylowe!! | link nie działa/spam?

» HappySmile - stomatologia Gdańsk

Praca jako stomatolog jest nie lada wyzwaniem. Należy bowiem być bardzo subtelnym i mieć ogromną cierpliwość, głównie w przypadku pacjentów, których przeraża perspektywa wykonywania na ich uzębieniu nawet najprostszych zabiegów. A tego typu osób jest dużo. W gabinecie dentystycznym HappySmile troszczymy się o to, aby każdy czuł się komfortowo. Nasze wieloletnie doświadczenie i najwyższej jakości sprzęt pozwalają nam na leczenie pacjentów w możliwie najmniej dokuczliwy sposób. Dodatkowo, stale zwiększamy nasze kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju kursach oraz sympozjach. Nasi pacjenci opuszczają gabinet z pięknymi i zdrowymi uśmiechami. Ich satysfakcja jest naszym głównym zamierzeniem, dlatego dbamy o ich humor przez cały proces leczenia. Zdołaliśmy utworzyć zespół, który jest świetny w tym, co robi. Na pewno Państwa nie rozczarujemy.
Page Rank: -1 Ocena:

HappySmile - stomatologia Gdańsk

www: http://happysmile.pl/

:: HappySmile - stomatologia Gdańsk | link nie działa/spam?

» Stomatologia dziecięca Sochaczew

Gabinet dentystyczny Remedium to specjalista pośród stomatologów w Sochaczewie. Cechą charakterystyczną prowadzonych działalności opiera na długotrwałym doświadczeniu w obrębie stomatologii. Dlatego też, wykonywane przez Remedium zabiegi zawierają bezbolesne naprawianie zębów. W działaniach tych wyszukamy także: leczenie kanałowe, ortodoncję, implanty oraz protezy.
Page Rank: -1 Ocena:

Stomatologia dziecięca Sochaczew

www: http://www.remedium-stomatologia.pl/

:: Stomatologia dziecięca Sochaczew | link nie działa/spam?

» Ortosfera - Ortodonta

Piękne zęby to nasza wizytówka. Niestety nie żadko iż zauważamy na nich defekty, które nie wpływają dobrze na nasz wygląd. Gdy chcemy odbarwić szkliwo zębów to jest to pojedynczy zabieg i jedyne, co jest dla nas niedobre to ich cena. W wypadku gdy chodzi o zły zgryz to pojedyńcza wizyta u ortodonty nic nie da. Zapewne dentysta poleci nam prostownik na zęby metalowy, który musimy nosić mniej więcej 2 lata. Wszystkim to nie odpowiada, ale to jedyny sposób na piękny zgryz. Ładne zęby to bez wątpienia nasza zaleta. Niestety trzeba odżałować na niego
Page Rank: -1 Ocena:

Ortosfera - Ortodonta

www: http://ortosfera.pl/

:: Ortosfera - Ortodonta | link nie działa/spam?

» iStomatolog - największa baza stomatologów

Istomatolog to serwis poświęcony stomatologii. Znajdą tu Państwo listę klinik stomatologicznych z całej Polski oraz garść artykułów dotyczących problemów medycznych i estetycznych jamy ustnej. Istomatolog.pl to rownież informacje o tym jak zadbać o zdrowy, biały uśmiech. Jakim preparatem bezpiecznie Wybielić zęby u dentysty czy w domu. Opisujemy tematy; wybielanie zębów, wybielanie zębów w domu, wbielanie zębów metoda nakładkową, pasty do zębów, opalescence, wybielanie żębów bez bólu, wybielanie zębów bez efektu nadwrażliwości, niemiecki wybielacz do zębów i inne.
Page Rank: -1 Ocena:

iStomatolog - największa baza stomatologów

www: http://www.istomatolog.pl/

:: iStomatolog - największa baza stomatologów | link nie działa/spam?

» dentysta bytom - Małgorzata Tokarowska-Szmagała

Dzięki naszemu gabinetowi, słowo "dentysta" wcale nie musi się źle kojarzyć! Wśród fachowej kadry naszego gabinetu znajduje się także ortodonta, świadczący usługi z zakresu leczenia ortodontycznego dorosłych, jak i dzieci. W ofercie gabinetu posiadamy aparaty stałe oraz ruchome, które przyczynią się do uzyskania równego uśmiechu. Zajmujemy się także przygotowywaniem dla naszych pacjentów protez stałych lub tymczasowych. Współpracujemy w tym zakresie z renomowanymi gabinetami, wykorzystującymi wysokiej jakości metale bezniklowe - tytan. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i umówienie się na pierwszą wizytę w naszym przyjaznym gabinecie!
Page Rank: -1 Ocena:

dentysta bytom - Małgorzata Tokarowska-Szmagała

www: http://www.eskulap-stomatologia.pl/

:: dentysta bytom - Małgorzata Tokarowska-Szmagała | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9108 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |