.

« Strona Główna / Medycyna / Medycyna


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Uroda i Twoje piękno

Uroda to pojęcie, które od razu kojarzy się z wyglądem zewnętrznym, wysportowaną sylwetką, ale to także styl życia zgodnie ze zdrowym rozsądkiem, przestrzeganie podstawowych zaleceń dietetycznych i zdrowe odźywianie. To także sport w życiu codziennym oraz ucieczka od stresu.aromatyczne kąpielernrnTen serwis to zbiór artykułów na temat urody jako pojęcia o szerokim znaczeniu. Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do przedstawienia suchych informacji, ale także przestrzegamy przed niebezpieczeństwami związanymi z przedawkowaniem zabiegów czy środków farmaceutycznychrnwitaminy
Page Rank: -1 Ocena:

Uroda i Twoje piękno

www: http://www.uroda.i15.eu/

:: Uroda i Twoje piękno | link nie działa/spam?

» Centrum Informacji Pacjenta - leki Rx

Centrum Informacji Pacjenta to największa ujednolicona ogólnopolska wyszukiwarka lekarzy , a dodatkowo usług medycznych kontraktowanych w ramach umowy z NFZ. Dzięki ogólnopolskiej wyszukiwarce lekarzy możecie Państwo bez trudu znaleźć poszukiwanego lekarza wg stosownej zlokalizowania, specjalizacji oraz dodatkowo zakresu usług medycznych, kontraktowanych w NFZ. CIP jest organizacją zorientowaną na niesienie pomocy dla pacjentów, poprzez dostarczanie obiektywnej treści o produktach sprzedawanych w aptekach. Niesiemy pacjentom radę w zagadnieniach zarówno prawnych jak również logistycznych. Udostępniamy informacje pomagające pacjentom na egzekwowanie należnych im praw. Serwis CIP oprócz ogólnopolska wyszukiwarką lekarzy oferuje szeroki wachlarz innych usług, który będzie stopniowo rozbudowywany. Znajdziesz tutaj takie odnośniki jak radę medyczna, przychodnie, leki, zarówno leki otc jak również leki rx. CIP oferuje odnośniki do promocji g
Page Rank: -1 Ocena:

Centrum Informacji Pacjenta - leki Rx

www: http://www.centruminformacjipacjenta.pl/

:: Centrum Informacji Pacjenta - leki Rx | link nie działa/spam?

» Hemoroidy

Hemoroidy to przykra choroba doświadczająca co raz więcej ludzi. Przyjmuje się, że średnio co trzecia osoba po 40-stym roku życia cierpi na żylaki odbytu. Jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy i chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej o hemoroidach, zachęcam do odwiedzenia tej strony. Znajdziesz tu opis typowych objawów towarzyszących występowaniu hemoroidów, a także informacje na temat ich leczenia. Dowiesz się również jak skutecznie zapobiegać powstawaniu żylaków odbytu stosując dietę.Więcej informacji
Page Rank: -1 Ocena:

Hemoroidy

www: http://www.ehemoroidy.com.pl/

:: Hemoroidy | link nie działa/spam?

» Zapalenie pęcherza

Codzienna gimnastyka nie tylko korzystnie wpływa na formę i figurę, ale też na cały organizm. Na stronie zaprezentowano metody leczenia zapalenia pęcherza. Badanie morfologiczne krwi pozwala potwierdzić lub wykluczyć znaczną liczbę schorzeń. Portal całkowicie zawierający treści o medycynie. Wiadomości na portalu nie powinno się traktować jako porady medycznej, ale tylko wyłącznie jako informacje o danym schorzeniu.
Page Rank: -1 Ocena:

Zapalenie pęcherza

www: http://zapalenie-pecherza.com.pl/

:: Zapalenie pęcherza | link nie działa/spam?

» Rak jelita grubego

Profilaktyka polega głównie na zapobieganiu dolegliwościom a także pomaga w ich wczesnym wykrywaniu. Stosowanie diety wegetariańskiej pomaga w dostarczaniu do ludzkiego organizmu dużo witamin witamin. Statystyki podają rak jelita grubego jest powodem ponad 655000 zgonów na całym świecie. Częstą przyczyną tworzenia się raka jelita grubego jest wrzodziejące zapalenie okrężnicy. Rak jelita grubego zwykle rozwija się u osób po 50 roku życia, a jego początkowe oznaki są niedostrzegalne. Z tego portalu z łatwością można dowiedzieć się o tym, jaką chorobą jest rak jelita grubego. Z tego portalu bardzo łatwo można się dowiedzieć o tym, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna.
Page Rank: -1 Ocena:

Rak jelita grubego

www: http://rak-jelita-grubego.com.pl/

:: Rak jelita grubego | link nie działa/spam?

» Trombocyty

Na naszej stronie zostało szczegółowo zaprezentowane jak przebiega badanie krwi i co jest sprawdzane. Badanie krwi pozwala zdiagnozować dużo dolegliwości. Morfologia krwi obejmuje szczególnie ocenę ilości i jakości właściwych czynników morfologicznych. Na naszej stronie postaramy się wyjaśnić czynniki powstawania i mechanizmy częstych chorób w sposób zrozumiały i prosty, językiem pozbawionym medycznego żargonu oraz o ile jest to możliwe, specjalistycznych wyrazów lekarskich.
Page Rank: -1 Ocena:

Trombocyty

www: http://trombocyty.morfologia-krwi.info.pl/

:: Trombocyty | link nie działa/spam?

» Trombocytopenia

Warto wiedzieć, że dane normy badań laboratoryjnych mogą zależeć od wielu czynników. Morfologia krwi powinna być wykonywana przynajmniej raz w ciągu roku, a w przypadku kobiet w ciąży - raz na miesiąc. Portal prezentuje najczęściej występujące choroby , które są związane z nadmiarem lub niedoborem określonych czynników morfologicznych. Nawet niewielkie infekcje mogą powodować bardzo niebezpieczne powikłania zdrowotne, jeżeli nie będą leczone. Profilaktyka polega głównie na skutecznym zapobieganiu schorzeniom i pomaga we wczesnym ich wykrywaniu.
Page Rank: -1 Ocena:

Trombocytopenia

www: http://trombocytopenia.morfologia-krwi.info.pl/

:: Trombocytopenia | link nie działa/spam?

» Śluz w kale

Ta witryna jest poświęcona tematyce związanej z przewodem pokarmowym. Środki farmaceutyczne różnią się od medykamentów tym, iż pojawiają się sporządzane na podstawie przeznaczonej receptury, dopasowane do potrzeb chorego na przykład maści jak i tym podobne. Na tym portalu internetowym przeczytamy o tym, jakie sposoby są skuteczne na zatwardzenia. Żylaki odbytu, jako choroba, której występowanie jest masowe, mają dużo przyczyn, lecz do najczęstszych uwzględniamy mało czynny tryb życia.
Page Rank: -1 Ocena:

Śluz w kale

www: http://sluz-w-kale.krew-w-kale.com.pl/

:: Śluz w kale | link nie działa/spam?

» Niedoczynność tarczycy

Jedną z przyczyn powodujących niedoczynność tarczycy jest tak zwana choroba Hashimoto. Prawidłowy styl życia jest nadzwyczajnie istotny dla jednostek z chorobami sercowymi. Na tej stronie znajdziecie porady dotyczące tego, w jaki sposób zabezpieczyć się przed chorobą. Na portalu, wyjaśnimy, czym się różnią i co łączy różne systemy leczenia naturalnego. Ważne jest robienie badań profilaktycznych, o czym mówi portal.
Page Rank: -1 Ocena:

Niedoczynność tarczycy

www: http://xn--niedoczynno-tarczycy-llc16p.com.pl/

:: Niedoczynność tarczycy | link nie działa/spam?

» Przerost prostaty

Portal tylko i wyłącznie zadedykowany medycynie. Na stronie internetowej odkryjemy wiadomości o tym, iż rak prostaty jest to jeden z bardzo często występujących nowotworów u mężczyzn. Ogólne badanie krwi pozwala potwierdzić lub wykluczyć znaczną liczbę infekcji. Serwis przedstawia przypuszczalne przyczyny przerostu prostaty.
Page Rank: -1 Ocena:

Przerost prostaty

www: http://przerost-prostaty.prostata.waw.pl/

:: Przerost prostaty | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

rss feed
:)


Wpisów: 9108 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |