.

« Strona Główna / Medycyna / Psycholog


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» psycholog Białystok

Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii HUMANUM - rzeczywiście oferujemy pomoc psychologiczną, psychiatryczną, pedagogiczną, logopedyczną, różne formy psychoterapii. Jednocześnie jednak łączy nas energia intelektualna, zapał, zainteresowania artystyczne i fascynacja Człowiekiem.
Page Rank: 1 Ocena:

psycholog Białystok

www: http://www.humanum.pl/

:: psycholog Białystok | link nie działa/spam?

» Psycholog Warszawa

Jeden z licznych gabinetów psychologicznych zlokalizowanych w stolicy Polski psycholog Warszawa. W gabinecie udzielana jest pomoc psychologiczna w przypadkach depresji, bezsenności, rozwoju osobowego oraz ćwiczeń asertywności. Skorzystaj z pomocy psychologicznej.
Page Rank: 3 Ocena:

Psycholog Warszawa

www: http://www.warszawskipsycholog.pl/

:: Psycholog Warszawa | link nie działa/spam?

» Restauracje Wrocław

Jeżeli wybierasz się do Krakowa koniecznie sprawdź serwis gastronomiczny tu dowiesz się gdzie solidnie zjesz. Kraków jedno z piękniejszych polskich miast, Sukiennice, Wawel, Kościół Mariacki nie zwiedzaj ich będąc głodnym sprawdź gdzie możesz spożyć smakowity obiad, zobacz restauracjekrakow.com.com Co Gród podwawelski proponuje w dziedzinie kulinariów zobacz dzięki stronie restauracjekrakow.com.com Zapraszamy na nasz serwis, odnajdziecie tu obszerną bazę restauracji z Krakowa i okolicy. Maskotka Krakowa Smok Wawelski nieustannie czeka na zwiedzających, być może preferujesz siarczyste dania jak on, sprawdź gdzie w Krakowie podają kuchnię madziarską. Wpisz nazwę interesującej Cię restauracji a uzyskasz wszystkie pożądane informacje. Poproś familię na okolicznościowy posiłek, jednak nie idź w ciemno, zerknij na portal restauracjekrakow.com wybierz miejsce najbardziej dopasowane do waszych potrzeb. Lubisz eksperymenty kulinarne, u nas znajdziesz w jakich lokalach serwują potrawy dla Ciebie
Page Rank: -1 Ocena:

Restauracje Wrocław

www: http://www.restauracjewroclaw.com/

:: Restauracje Wrocław | link nie działa/spam?

» mieszkania Białołęka

W Internecie jest wiele witryn o inwestycjach, natomiast tylko ta jest poświęcona w całości dzielnicy Białołęka w Warszawie. Biura pośrednictwa nieruchomości a także informacje o wydarzeniach kulturalnych. W naszym portalu znajdziesz nowopowstałe inwestycje dewelopera Marvipol S.A., które budowane są w jednej z najnowocześniejszych dzielnic stolicy jaką jest Białołęka. W naszym portalu odnajdziesz najnowsze inwestycje z Warszawskiej Białołęki. Skorzystaj z doskonałej strony, prezentacje posiadają dane teledresowe jak też cennik danej inwestycji. Najciekawsze projekty nieruchomości z rynku wtórnego w Warszawie. Przy kupnie lokalu warto określić dokałdnie swe potrzeby by wybór był dla nas jak najbardziej trafny.
Page Rank: -1 Ocena:

mieszkania Białołęka

www: http://www.mieszkaniabialoleka.info/

:: mieszkania Białołęka | link nie działa/spam?

» Pedagog Lublin

Oferta tworzona przez Terapię Lublin odpowiednia jest dla najmłodszych i dodatkowo dla dorosłych. Opieką terapeutyczną wykonywaną przez specjalistę doglądane są zwykle najmłodsi z problemem takim jak dysleksja, dysortografia, kłopoty szkolne, a także dyskalkulia. Realizowane są również zajęcia terapeutyczne dla najmłodszych z kłopotami w zachowaniu, dla najmłodszych nadpobudliwych, z fobiami, dla najmłodszych wybuchowych czy wstydliwych i nader spokojnych. Dla rodziców przekazywane są specjalne porady, sugestie i lekcje. Korzystam z różnorodnych i zróżnicowanych metod pedagogicznych takich, jak: kinezjologia edukacyjna Dennisona, arteterapia, bajkoterapia a także inne. Serdecznie zapraszam wszystkich do odwiedzin.
Page Rank: -1 Ocena:

Pedagog Lublin

www: http://www.terapia-lublin.pl/

:: Pedagog Lublin | link nie działa/spam?

» Logopeda Strzelin

Szkoła specjalna, przedszkole integracyjne, ognisko muzyczne. To tylko część w usług, jakie świadczy Stowarzyszenie św. Celestyna w Strzelinie. Stowarzyszenie wykonuje usługi od przeszło dwudziestu lat i zajmuje się osobami chorymi, i niepełnosprawnymi w różnym wieku. Swoje cele Stowarzyszenie realizuje prowadząc działalność w 3 płaszczyznach: medycznej, edukacyjnej, rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych. W ośrodku powstają prace psychologiczne, logopedyczne, pedagogiczne oraz w zakresie fizjoterapii. Rozwija się ścisła współpraca z licznymi wrocławskimi Uczelniami i Szkołami Wyższymi. Gwarantowana profesjonalna obsługa.
Page Rank: -1 Ocena:

Logopeda Strzelin

www: http://celestyn.pl/

:: Logopeda Strzelin | link nie działa/spam?

» Psychoterapie grupowe Wrocław

Nasz niepubliczny ośrodek trudni się w psychoterapii ludzi dorosłych, diagnostyce, psychoedukacji i pomocy psychologicznej. Istnieje od dwutysięcznego dziewiątego roku w obrębie malowniczo położonego miasta, jakim jest Wrocław. Usługi wykonują tutaj 2 przeszkolone Panie psychoterapeutki (magister Sylwia Mania oraz mgr Klaudia Rygiel). Świadczymy usługi dla osób jednostkowych oraz zwartych grup. Zapewniamy najwyższy poziom naszych usług i komfort i wygodę naszych klientów.
Page Rank: -1 Ocena:

Psychoterapie grupowe Wrocław

www: http://www.psycholog-psychoterapeuta-wroclaw.pl/

:: Psychoterapie grupowe Wrocław | link nie działa/spam?

» Psychoterapeuta Kraków

Jeżeli przeżywasz trudny okres pełen nieprzyjemnych doświadczeń i porażek nie tylko w pracy, lecz dodatkowo w związkach z innymi, to musisz być świadomy, że na takie doświadczenia z reguły składają się czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, takie jak destrukcyjne uczucia oraz świadomość. Najczęściej w takich sytuacjach pomoc niesie nam rodzina. Niestety ukojenie nie trwa przez długi okres, a po jakimś czasie kłopoty psychiczne powracają z powrotem. Warto więc skorzystać z usług biegłych psychoterapeutów. W jednym z takich ośrodków w Krakowie "Do Źródła" prowadzone są fachowe kuracje psychoterapeutyczne, które prowadzi m.in. Małgorzata Kulawik - twórczyni oraz równocześnie psychoterapeuta Gestalt.
Page Rank: -1 Ocena:

Psychoterapeuta Kraków

www: http://dozrodla.pl/

:: Psychoterapeuta Kraków | link nie działa/spam?

» Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero

Wrocław, profesjonalny psychoterapeuta – to niezwykła pomoc w leczeniu nerwicy lękowej czy innych psychologicznych zaburzeń. W ścisłym zakresie działalności znajduje się leczenie: depresji, nerwicy lękowej, anoreksji. Doskonale wykształceni specjaliści wyspecjalizowani w takich zakresach jak psychoterapia psychodynamiczna i inne zaburzenia często zdarzające się we współczesnej cywilizacji. Psychoterapeuta z doświadczeniem i referencjami. Szeroki zakres usług i indywidualne podejście do każdego pacjenta, do tego dyskrecja i konkurencyjne ceny. Konsultacje i pomoc w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej leczenia psychologicznego.
Page Rank: -1 Ocena:

Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero

www: http://www.centrumlibero.pl/

:: Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero | link nie działa/spam?

» Badanie psycholigiczne przeznaczone są dla operatorów maszyn budowlany

Badanie psychologiczne na wykorzystywanie pojazdów do celów służbowych, sprawdzają predyspozycje do kierowania pojazdem służbowym, na wielu płaszczyznach ważnych dla bezpieczeństwa ruchu drogowego i jakości jazdy. Najczęściej sprawdzane są: psychomotoryka, sprawność kierowcy pod kątem czasu reakcji, koncentracja uwagi oraz koordynacja wzrokowo ruchowa. Rzadkością nie jest badanie w ciemni kabinowej, które obejmuje badanie widzenia zmierzchowego i badanie wrażliwości na olśnienie świetlne. Z kolei badanie psychologiczne o pozwolenie na broń jest obowiązkowe w celu złożenia kompletu dokumentów na policji, by dostać zgodę na jej posiadanie. Takie badania psychologiczne polegają głównie na: rozmowie z psychologiem, wywiadzie oraz wykonaniu testu psychologicznego. Psychotesty dla ochroniarza to nic innego jak badania psychologiczne, badanie psychotechniczne oraz badanie licencyjne do wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Pomimo różnej terminologii i nazewnictwa badań
Page Rank: -1 Ocena:

Badanie psycholigiczne przeznaczone są dla operatorów maszyn budowlany

www: http://badaniepsychologiczne.com/

:: Badanie psycholigiczne przeznaczone są dla operatorów maszyn budowlany | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9138 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |