.

« Strona Główna / Kultura i Sztuka / Muzyka


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» szkolenia sprzedaż

Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie urządzonymi salami szkoleniowymi. Obecne obiekty tj. hotele zawsze nadają się na organizację szkoleń, wyposażone są w fax oraz flipchart. Wiele nowo powstałych firm specjalizuje się w organizacji szkoleń dla firm. Szkolenia branżowe poszerzają wiedzę pracowników oraz podnoszą ich kwalifikacje. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Interesuje Cię szkolenie z zakresu sprzedaży ? Właściwym miejscem na urządzenie szkolenia pracowniczego jest ośrodek oddalony od huku miasta.
Page Rank: -1 Ocena:

szkolenia sprzedaż

www: http://www.szkoleniasprzedaz.com/

:: szkolenia sprzedaż | link nie działa/spam?

» Cajon - portal muzyczny o instrumencie perkusyjnym

Magiczny instrument perkusyjny o nazwie Cajon, niby prosty ale tak naprawdę o wielkich możliwościach, w zespołach akustycznych zastępuje zestaw perkusyjny, wykorzystywany w wielu gatunkach muzycznych, w niektórych krajach bardzo znany i popularny. Zapraszamy na stronę aby dowiedzieć się więcej na temat tego instrumentu oraz na forum dyskusyjne Cajon.
Page Rank: -1 Ocena:

Cajon - portal muzyczny o instrumencie perkusyjnym

www: http://www.cajon.pl/

:: Cajon - portal muzyczny o instrumencie perkusyjnym | link nie działa/spam?

» Technika estradowa, karczmy i biesiady.

W naszej ofercie między innymi: technika estradowa na światowym poziomie, nagłośnienie imprez z użyciem profesjonalnego sprzętu, organizacja biesiady, superśmieszne kabarety, wykonawcy wysokiej klasy: Blue Cafe, Ewelina Flinta, a także niezwykłe karczmy i biesiady, nietuzinkowy katalog koncertowy, bezpieczna pirotechnika bez narażania zdrowia, gigantyczne telebimy, megafajny event dla Twojego miasta, gminy, firmy.
Page Rank: -1 Ocena:

Technika estradowa, karczmy i biesiady.

www: http://www.artvoyager.pl/

:: Technika estradowa, karczmy i biesiady. | link nie działa/spam?

» Zespół muzyczny Warszawa

Masz w planie zorganizować wyjątkowe przyjęcie dla bliskiej Ci osoby? Szukasz odpowiedniej oprawy muzycznej? EKG Band to polecany zespół, który swoje umiejętności umacniał na ważnych zabawach okolicznościowych oraz studniówkach. Prowadzimy konferansjerkę w dwóch językach: polskim i angielskim. Dbamy o najwyższą jakość naszych występów, dlatego posiadamy własny sprzęt. W naszym repertuarze znajdują się covery najpopularniejszych utworów oraz autorskie kompozycje. Na stronie EKG Band znajdziesz próbki wykonanych przez nas utworów. Jesteśmy do dyspozycji w każdy dzień tygodnia na obaszarze całej Warszawy i okolic. Razem z nami Twoje przyjęcie będzie niezapomniane!
Page Rank: -1 Ocena:

Zespół muzyczny Warszawa

www: http://ekgband.pl/

:: Zespół muzyczny Warszawa | link nie działa/spam?

» Technika estradowa, nagłośnienie imprez..

Nasza firma od wielu lat zajmuje się organizacją i realizacją imprez. Technika estradowa jaką prezentujemy stoi na bardzo wysokim poziomie, a wokaliści i artyści, z którymi jesteśmy w nieustającym kontakcie to prawdziwe gwiazdy polskiego showbiznesu, takie jak Blue Cafe i Ewelina Flinta. Oferujemy także: nagłośnienie imprez, biesiady, kabarety, pirotechnika. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą.
Page Rank: -1 Ocena:

Technika estradowa, nagłośnienie imprez..

www: http://www.fiesta-art.pl/

:: Technika estradowa, nagłośnienie imprez.. | link nie działa/spam?

» zespół muzyczny pomorskie

Happy Party Band to zespół, w którym ich dynamiczni i pełni optymizmu oraz niekończącej się jak u małych dzieci energii członkowie przed wielu, wielu laty zaczynali od występów w młodzieżowych i studenckich klubach Trójmiasta oraz innych częściach kraju, grając bluesa, rock, jazz, pop oraz do dziś niezdefiniowany rodzaj muzyki, który przynosi wiele radości z muzykowania. Zespół HPB patrzy szeroko na definicję muzyki, dlatego od początku jego muzyków fascynują własne brzmienia oraz charakter granych przez nich utworów. Wiele godzin ciężkiej pracy spędzonych na dopracowywaniu utworów po najdrobniejsze szczegóły, a także odpowiednio dobrany repertuar, dostosowany do wymogów danej imprezy oraz wieloletnie doświadczenie powoduje, że ich występy na żywo nie nudzą lecz nadają specyficzny, rozrywkowy, nastawiony na dobrą zabawę klimat. Zespół w swoich występach emanuje optymizmem, tym samym prowadząc imprezę wciąga w wir zabawy wszystkich obecnych.
Page Rank: -1 Ocena:

zespół muzyczny pomorskie

www: http://happypartyband.pl/

:: zespół muzyczny pomorskie | link nie działa/spam?

» zespół na wesele Bielsko

Zespół "Desperado" to trio, dla którego priorytetem jest muzyka na wysokim poziomie oraz dobra zabawa ludzi. Gwarancją tych dwóch założeń jest doświadczenie zespołu zdobyte na setkach zagranych imprez połączone z chęcią dążenia do doskonałości, oraz wyższe wykształcenie muzyczne wszystkich członków zespołu. Zespół bardzo dużą wagę przywiązuje do sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego, dzięki któremu dźwięki są wyraźnie słyszalne i przyjemne dla ucha, a oświetlenie nadaje odpowiedni klimat. Ważnym elementem dla zespołu jest stały kontakt i w konsekwencji reagowanie na prośby oraz propozycje zleceniodawcy. W tym wypadku satysfakcja klienta jest stawiana na pierwszym miejscu
Page Rank: -1 Ocena:

zespół na wesele Bielsko

www: http://www.zespoldesperado.pl/

:: zespół na wesele Bielsko | link nie działa/spam?

» dj-slask.eu

Witam pochodzę ze Śląska i jestem DJ serdecznie zapraszam do współpracy ze mną. Zagwarantuję Państwu jak i Państwa gościom oszałamiającą i niezapomnianą potańcówkę. Posiadam wiele przeróżnych piosenek, zaczynając od muzyki z lat 70,80,90 muzyki weselnej, biesiadnej, romantycznej, aż do najnowszych rytmów aktualnych list przebojów dzięki czemu każda impreza będzie orginalna. Dysponuję też własnym oświetleniem i nagłośnieniem. Według upodobań organizuję zabawy, ocepiny które dodają uroku każdej uroczystości. Więcej informacji na mojej stronie internetowej.
Page Rank: -1 Ocena:

dj-slask.eu

www: http://dj-slask.eu/

:: dj-slask.eu | link nie działa/spam?

» dj na wesele kościerzyna

Zajmuję się oprawą muzyczną oraz prowadzeniem imprez okolicznościowych jak: wesela, poprawiny, imprezy firmowe, urodziny itp. Dodam, że współpracuję z wokalistką, która na zywo śpiewa na moich imprezach. Jako szkolony wodzirej, prowadzę całą impreze zachęcając do zabawy wszystkich gości. Prowadzę animacje i wspólne tańce, na imprezach zajmujemy się również dziećmi organizując im zabawy i konkursy. Jako prezent należę do stowarzyszenia DJ UNION (Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki) oraz do stowarzyszenia Dee Jay Mix Club
Page Rank: -1 Ocena:

dj na wesele kościerzyna

www: http://www.djmax.pl/

:: dj na wesele kościerzyna | link nie działa/spam?

» dj na wesele wrocław

Odwiedzając tę stronę zapoznacie się z ofertą przygotowaną na Państwa potrzeby Moja przygoda z muzyką zaczęła się już w czasach podstawówki, kiedy to zaczynałem grać pierwsze szkolne dyskoteki i tak zaczęła rozwijać się moja pasja związana z muzyką. Kontynuując zainteresowania grywałem w klubach oraz dyskotekach. Zaczęły się też pierwsze poważniejsze propozycje, które pozwoliły nabrać pewności siebie oraz zdobyć doświadczenie, tym bardziej, że ich nieodłącznym atutem była praca z mikrofonem. Zacząłem otrzymywać coraz więcej oficjalnych propozycji pracy jako Dj-wodzirej. Moja pasja związana z muzyką nabiera coraz większego tempa co pozwala na bezgraniczne zaangażowanie, w każdą prowadzoną imprezę. Najważniejsze jest to, że lubię to co robię i zawsze robię to z uśmiechem na twarzy. Bogata dyskografia zawierająca wszelkie gatunki i style z pewnością pozwoli mi pogodzić muzycznie nawet trzy pokolenia. Każdy więc znajdzie coś dla siebie i będzie mógł choć przez chwilę zaistnieć na parkieci
Page Rank: -1 Ocena:

dj na wesele wrocław

www: http://www.djmario.com.pl/

:: dj na wesele wrocław | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

rss feed
:)


Wpisów: 9097 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |