.

« Strona Główna / Kultura i Sztuka / Obrazy


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Galeria obrazów Vedic Art

Kolory Duszy to galeria obrazów malowanych sercem. To obrazy Vedic Art. rnZapraszam na warsztaty malarskie Vedic Art, podczas których poznasz 17 starożytnych zasad, które mają swoje źródło w Wedach. Poprzez malowanie odkryjesz swój potencjał twórczy, poznasz siebie. Vedic Art da Ci wolność, odwagę, usuwa blokady i ograniczenia. Vedic Art pozwoli Ci wypłakać swe żale na płótnie, wyrzucić z siebie złość, to czego nienawidzisz i czego się boisz, przejawić to za czym tęsknisz i kochasz. By zacząć malować nie musisz umieć malować, znać technik malarskich, po prostu bierzesz farby i spontanicznie wybierasz kolory, układasz je w kształty, dajesz im formę. To malowanie z serca, to sztuka życia.
Page Rank: 3 Ocena:

Galeria obrazów Vedic Art

www: http://www.koloryduszy.pl/

:: Galeria obrazów Vedic Art | link nie działa/spam?

» Zdjęcia polskich miast

Zdjęcia polskich miast Sklep internetowy i galeria obrazów DCNGallery oferuje plakaty, widokówki, obrazy na płótnie - canvas, reprodukcje, fototapety. Aranżacja wnętrz - fotografie polskich miast, fototapety, widokówki, pocztówki, atrakcyjne plakaty i obrazy. Galeria obrazów i sklep zaprasza.
Page Rank: 2 Ocena:

Zdjęcia polskich miast

www: http://www.dcngallery.pl/

:: Zdjęcia polskich miast | link nie działa/spam?

» Witraże w tradycyjnej technice

Wykonujemy witraże tradycyjną techniką już od 16 lat. Jest to sztuka łączenia ołowiem kolorowych szkieł, malowanych i wypalanych w wysokich temperaturach, przez co witraż staje się bardzo trwały a przede wszystkim bardzo piękny. Zrobione witraże umieszczamy w stalowych ramach a następnie, najczęściej montujemy w oknie lub drzwiach obiektu. Tradycyjny witraż był już znany w starożytności, ale dopiero w okresie wczesnego średniowiecza był bardzo powszechnie stosowany, oczywiście w architekturze sakralnej, swoje apogeum osiągnął jednak w okresie gotyku. Nasze realizacje można obejrzeć m.in. w Kościołach w: Brzeźnicy Bychawskiej, Bychawie, Chełmie, Dysie k/Lublina, Kaniem k/Chełma, Kowalkowie Zwoleńskim, Kraczewicach, Krupe, Lisznie k/Kani, Lublinie w Kościele pw. św. Antoniego, Lublinie w Kościele pw. św. Krzyża, Lublinie w szpitalnej kaplicy, Milejowie, Palikijach k/Lublina, Rudniku k/Kraśnika Tarnogórze, Topólczy, W-wie na Bródnie, Zaraszowie k/Bychawy.
Page Rank: -1 Ocena:

Witraże w tradycyjnej technice

www: http://witraze.org.pl/

:: Witraże w tradycyjnej technice | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9108 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |