.

« Strona Główna / Kultura i Sztuka / Taniec


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Studio Tańca Styl - profesjonalna szkoła tańca i zespół taneczny

Profesjonalna szkoła tańca oraz show taneczne, wychodzące na przeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom. STUDIO TAŃCA STYL to grupa uzdolnionych choreografów, instruktorów tańca i tancerzy zajmujących się różnorodnymi formami ruchu: show dance, taniec klasyczny, towarzyski, charakterystyczny, jazz, modern, funky, break dance, hip-hop, akrobatyka i inne. STUDIO TAŃCA STYL współpracuje ze znanymi firmami w kraju i poza jego granicami, organizując, współorganizując lub uczestnicząc w różnego rodzaju spektaklach, projektach, przedsięwzięciach oraz eventach, z zakresu tańca, teatru, muzyki i sztuk wizualnych. OFERTA SPECJALNA: Rewia Musical
Page Rank: 4 Ocena:

Studio Tańca Styl - profesjonalna szkoła tańca i zespół taneczny

www: http://www.studiostyl.com/

:: Studio Tańca Styl - profesjonalna szkoła tańca i zespół taneczny | link nie działa/spam?

» Łeba

W Łebie przekonasz się, że zwiedzanie zakątków nadmorskich miast może być tak samo przyjemne co wypoczynek na plaży. Miejscowość ta otoczona jest z niemal wszystkich stron wodą, od północy Morzem Bałtyckim, od zachodu jeziorem Łebsko, a od wschodu jeziorem Sarbsko. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem okolicy na wakacyjną wędrówka, nie zapomnij o Łebie. Złociste piaszczyste plaże, ruchome wydmy, słońce i piękne zalesione tereny, to wszystko z czego znana jest ta miejscowość. Łeba to jedno z najpiękniejszych miast nadmorskich, dlatego koniecznie musisz się tam wybrać. Z zabytków miasta zachowały się fragmenty ruin kościoła świętego Mikołaja i kilka kamieniczek z dziewiętnastego wieku.
Page Rank: -1 Ocena:

Łeba

www: http://www.leba.info1.pl/

:: Łeba | link nie działa/spam?

» nauka tańca Rzeszów

Mdance Studio Tańca oferuje naukę tańca: Dance na Obcasach, Taniec Brzucha, Taniec Jazzowy, Taniec Współczesny, Lirycal Jazz, Salsa Solo, Latino oraz Bachata. Oferujemy naukę tańca dla dzieci i dla dorosłych. Organizujemy naukę tańca dla par. Posiadamy liczne promocje! Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły w Rzeszowie. Zajrzyj na stronę www. mdance-studio. pl i przeglądnij aktualną ofertę.
Page Rank: -1 Ocena:

nauka tańca Rzeszów

www: http://www.mdance-studio.pl/

:: nauka tańca Rzeszów | link nie działa/spam?

» Interesujące przedstawienia

Jeżeli znudzony jesteś rozrywkami, jakie serwuje Tobie telewizja, a nie wiesz jak spędzić wolną chwilę, zachęcamy do sprawdzenia naszej witryny. Znajdziesz tu liczne pasjonujące informacje na temat spektakli oraz aktualny repertuar teatrów w całym kraju. Nasz portal przeznaczony jest dla osób, których hobby jest teatr i wszystko co jest z nim związane. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego portalu internetowego.
Page Rank: -1 Ocena:

Interesujące przedstawienia

www: http://bilety-teatr.pl/

:: Interesujące przedstawienia | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9108 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |