.

« Strona Główna / Marketing, Reklama / marketing


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Transport zbóż, Skup słomy- Skupzbóż.pl

Portal skupzbóż.pl jest przeznaczony dla firm i gospodarstw zajmujących się produkcją i sprzedażą zboża.Skup zbóż pozwala na dodawanie bezpłatnych ofert sprzedaży jęczmienia,kukurydzy i innych zbóż. Skupzbóż.pl to oferta dla firm skupujących i transportujących zboża które mogą umieścić swoje ogłoszenia z linkiem do strony. Na skupie zbóż są również oferty skupu i sprzedaży słomy.Naszym partnerem jest ppnh.pl
Page Rank: -1 Ocena:

 Transport zbóż, Skup słomy- Skupzbóż.pl

www: http://xn--skupzb-gxa01i.pl/

:: Transport zbóż, Skup słomy- Skupzbóż.pl | link nie działa/spam?

» Reklama - WypromujSiebie.pl

Jesteśmy grupą najwyższej klasy fachowców. Nasza oferta powinna spełnić wszystkie oczekiwania. Znajduje się w niej klasyczna optymalizacja stron i pozycjonowanie SEO, pisanie profesjonalnych tekstów i haseł na potrzeby reklamy, katalogowania i pozycjonowania stron internetowych. W skład naszej oferty wchodzi również obsługa masowego newslettera, lub rozsyłania maili promocyjnych. Tworzenie stron internetowych także nie jest dla nas problemem, potrafimy zrealizować każdy, nawet najbardziej zaawansowany projekt.
Page Rank: -1 Ocena:

Reklama - WypromujSiebie.pl

www: http://www.wypromujsiebie.pl/

:: Reklama - WypromujSiebie.pl | link nie działa/spam?

» herbata reklamowa Kraków

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: herbaty logowane herbaty kopertowane z nadrukiem, herbaty z zawieszką, herbaty ekspresowe pływające, bez zawieszki, herbaty cateringowe ekspresowe fix (XXL) - najlepsze rozwiązane dla zbiorowego żywienia. BALADOR POLSKA jest świeżą, skutecznie idącą do przodu firmą oferującą herbaty ekspresowe marki BALADOR.PL na rynek HoReCa. Oferujemy Państwu herbaty ekspresowe w pojedynczych torebkach z zawieszką, każda zapakowana w indywidualną kopertę.
Page Rank: -1 Ocena:

herbata reklamowa Kraków

www: http://www.balador.pl/

:: herbata reklamowa Kraków | link nie działa/spam?

» Producent sanek Tarnawa Dolna

Firma "Prosmyk" od ponad 10 lat zajmuje się produkcją sanek z drzewa litego. Wieloletnie doświadczenie i nasza otwartość na innowację sprawiła, że wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kilku modeli sanek. Tajemnica naszego sukcesu polega na dostarczaniu wyrobów solidnie wykonanych, dotrzymywaniu terminów i rozsądnym kształtowaniu cen. Przy produkcji sanek korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego, dzięki czemu nasz produkt znalazł uznanie w oczach klientów.
Page Rank: -1 Ocena:

Producent sanek Tarnawa Dolna

www: http://prosmyk.pl/

:: Producent sanek Tarnawa Dolna | link nie działa/spam?

» Strategie marketingowe i identyfikacja firmy to ważne w każdym przedsi

Doradztwo i szkolenia HR dotyczą pracowników. Pojęcie HR odnosi się do indywidualnych pracowników oraz działu organizacji, który zajmuje się rekrutacją, zwalnianiem pracowników czyli polityką personalną. Z kolei strategia employer branding to działania firmy mające za zadanie budowanie firmy postrzeganej jako "pracodawca z wyboru". Miano takiego pracodawcy otrzymują firmy, w których obecni i potencjalni pracownicy dostrzegają atrakcyjne środowisko do rozwoju osobistego. Strategie marketingowe są ważne w każdej branży.
Page Rank: -1 Ocena:

Strategie marketingowe i identyfikacja firmy to ważne w każdym przedsi

www: http://brand4business.pl/

:: Strategie marketingowe i identyfikacja firmy to ważne w każdym przedsi | link nie działa/spam?

» WskaĹşnik rekomendacji marki - NPS - FMCG - raport NPS

Jesteśmy jedną z nielicznych niezależnych agencji badań marketingowych. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim analizy rynku FMCG, badania znajomości marek oraz badania NPS. Specjalizujemy się ponadto w tworzeniu raportów badawczych ukazujących najchętniej kupowane oraz polecane marki dla ponad 60 kategorii produktowych. Raporty tego typu są niepowtarzalną okazją dla producentów by poznać aktualną sytuację rynkową oraz zadowolenie konsumentów. Taka wiedza pozwala podejmować najlepsze decyzje biznesowe oraz wydajnie optymalizować sprzedaż swoich produktów.
Page Rank: -1 Ocena:

WskaĹşnik rekomendacji marki - NPS - FMCG - raport  NPS

www: http://nps-fmcg.pl/

:: WskaĹşnik rekomendacji marki - NPS - FMCG - raport NPS | link nie działa/spam?

» Mcallcenter.pl -Usługi call center i wiele więcej

Każdy przedsiębiorca wie jak ważną rolę w prowadzonej przez niego firmie odgrywa sprzedaż produktów i usług. Zwłaszcza związanych bezpośrednio z obsługą telefoniczną i e-mail. Firma MCallCenter świadczy usługi z zakresu telemarketingu, infolinii, umawiania spotkań z klientami biznesowymi jak również usługę wirtualnego asystenta dla firm oraz klientów indywidualnych. Potrzebujesz pewnych i indywidualnych rozwiązań wspierających sprzedaż w Twojej firmie? Skontaktuj się z naszym konsultantem w celu poznania naszych możliwości i doboru optymalnego dla Ciebie rozwiązania.
Page Rank: -1 Ocena:

Mcallcenter.pl -Usługi call center i wiele więcej

www: http://mcallcenter.pl/

:: Mcallcenter.pl -Usługi call center i wiele więcej | link nie działa/spam?

» Projekty ulotek i wizytówek.

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad idealną formą reklamy dla Ciebie? Nie ważne co wymyśliłeś. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie wszystko i w każdej ilości. Potrzebujesz kalendarza? Długopisów firmowych, a może po prostu wizytówki dla Twoich pracowników. Zajmiemy się tym i innymi pomysłami poligraficznymi. Zamówienia realizujemy zdalnie, dlatego nie ma znaczenia Twoje położenie. Wysyłamy nawet za granicę.
Page Rank: -1 Ocena:

Projekty ulotek i wizytówek.

www: http://www.linecard.eu/

:: Projekty ulotek i wizytówek. | link nie działa/spam?

» MCallCenter.pl | Wspieramy w sprzedaĹźy

Firma McallCenter świadczy usługi telemarketingowe dla firm. W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo zarówno tradycyjny telemarketing wykonywany przy pomocy telefonu jak również poprzez wysyłkę e-mailngu do ściśle sprecyzowanej grupy odbiorców. Jeżeli natomiast nie interesuje Cię sprzedaż telefoniczna i preferujesz bardziej tradycyjny kontakt z klientem - umawianie spotkań jest propozycją skierowaną właśnie do Ciebie. Jeśli jednak nie chcesz sprzedawać a opowiedzieć o swojej ofercie przyszłym klientom skorzystaj z naszej infolinii - opowiemy o Twojej usłudze lub produkcie w przystępny i przejrzysty sposób mówiąc jednocześnie językiem korzyści. Szukasz jeszcze bardziej dopasowanej do potrzeb Twojej firmy oferty? Skorzystaj z usług wirtualnego osobistego asystenta który wyręczy Cię w najpilniejszych sprawach związanych z Twoją firmą - umówi spotkanie lub zarezerwuje stolik w restauracji.
Page Rank: -1 Ocena:

MCallCenter.pl | Wspieramy w sprzedaĹźy

www: http://www.mcallcenter.pl/

:: MCallCenter.pl | Wspieramy w sprzedaĹźy | link nie działa/spam?

» Tajemniczy Klient Wrocław, Badania tajemniczy klient - CeBRiS

Jesteśmy agencją badawczo - konsultingową wyspecjalizowaną w realizacji badań metodą tajemniczego klienta. Zdajemy sobie sprawę jak istotne jest obecnie utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta dla firm usługowych. Dzięki dbaniu o ten aspekt możemy efektywnie zwiększyć liczbę klientów oraz zbudować mocną pozycję rynkową. Pomiary metodą tajemniczego klienta są najbardziej efektywnym sposobem monitorowania jakości obsługi.
Page Rank: -1 Ocena:

Tajemniczy Klient Wrocław, Badania tajemniczy klient - CeBRiS

www: http://www.tajemniczyklient.net/

:: Tajemniczy Klient Wrocław, Badania tajemniczy klient - CeBRiS | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

rss feed
:)


Wpisów: 9138 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |