.

« Strona Główna / Zdrowie i Uroda / masaże


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Masaże Bielsko

Centrum Zdrowia i Urody Spa Jaszan zaprasza do skorzystania z oferty zabiegów spa, zabiegów pielęgnacyjnych, odnowy biologicznej oraz zabiegów kosmetycznych. Dogodne położenie naszego pensjonatu zachęca do spędzania weekendów w spaoraz pełnego relaksu i wypoczynku.
Page Rank: -1 Ocena:

Masaże Bielsko

www: http://www.spajaszan.pl/

:: Masaże Bielsko | link nie działa/spam?

» masaże poznań

Odwiedź salon masażu poznań. Podaruj najbliższej osobie w prezencie masaż poznań/masaże poznań. Wiemy jak zadbać o Twoje zdrowie a urodę, oferujemy Ci masaż klasyczny poznań, masaż odchudzający poznań, masaż pleców poznań. gabinet masażu poznań zaprasza! Szeroka mnogość zabiegów pielęgnacyjnych zaś życzliwa powietrze sprawią, że odzyskasz wspaniałe samopoczucie, natomiast Twoje ciało stanie się nie na odwrót piękne, lecz tudzież wypoczęte! Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach, sekretariat wyposażony jest w nowoczesny narzędzie, gwarantujący pełne spokój z efektów zabiegów. Oferujemy masaż dla pary poznań, masaż kamieniami poznań, masaż tajski poznań  
Page Rank: -1 Ocena:

masaże poznań

www: http://anastudio.com.pl/

:: masaże poznań | link nie działa/spam?

» rozejście mięśnia prostego brzucha

Stworzyliśmy jedyne, unikalne miejsce w Wielkopolsce, w mieście Poznań, gdzie zakres usług szkół rodzenia został poszerzony o kompleksową opiekę również po porodzie dla każdej mamy wraz z ukochanym maluszkiem. Wróć do firmy sprzed ciąży! Terapia rozstępu/rozejścia mięśnia prostego brzucha oraz mięśni dna miednicy, a także rewitalizacja dzięki kojącym zabiegom na ciało oraz modelowaniu sylwetki dla każdego. U nas znajdziesz całość, odpowiednią kadrę, profesjonalne podejście oraz usługi na wysokim poziomie. Wyspecjalizowana fizjoterapia, która dzięki współpracy ze specjalistami z zakresu położnictwa, dietetyki oraz trenerem fitness oferuje pełen zakres usług.
Page Rank: -1 Ocena:

rozejście mięśnia prostego brzucha

www: http://fizjotrzymamy.pl/

:: rozejście mięśnia prostego brzucha | link nie działa/spam?

» Masaz Krakow z dojazdem do domu! - www.homerehab.pl

Masaż relaksacyjny Łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego, pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne efekty stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Jest wymarzonym elementem prawdziwego wypoczynku. Oferta masaży Homerehab masaż mobilny Kraków * Masaż sportowy Dedykowany jest dla sportowców oraz osób prowadzących aktywy tryb życia, pozwala on zwalczyć skutki zmęczenia spowodowane wysiłkiem
Page Rank: -1 Ocena:

Masaz Krakow z dojazdem do domu! - www.homerehab.pl

www: http://homerehab.pl/

:: Masaz Krakow z dojazdem do domu! - www.homerehab.pl | link nie działa/spam?

» www.promedyk-premium.pl

Cierpisz na ból kręgosłupa, sztywność karku? Być może jest potrzebna Ci rehabilitacja na kręgosłup? Skorzystaj z konsultacji specjalistów w naszym gabinecie medycznym który mieści się w Łodzi. Pracuje u nas grupa wyspecjalizowanych lekarzy którzy wiedzą jak wdrażać rehabilitację na kręgosłup i kiedy stosować masaż leczniczy czy relaksacyjny by ukoić ból pleców. Pro-Medyk to nowoczesny gabinet masażu w którym pracują specjaliści z doświadczeniem. Łódź, Widzew tutaj nas znajdziesz! Umów się na wizytę konsultacyjną.
Page Rank: -1 Ocena:

www.promedyk-premium.pl

www: http://promedyk-premium.pl/

:: www.promedyk-premium.pl | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9108 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |